Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamik,...

Januarra kiirt kismamik, mikor kezditek a babaruhak mosasat, vasalasat? Mikor allitjatok ossze a korhazi csomagot?

Figyelt kérdés
Koszonom szepen!!!
2013. nov. 21. 07:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekem még mindig eleg sokat mozog,mar-mar kenyelmetlen,de nem baj :D nekunk kisfiunk lesz :) o is velunk lesz egy szobaba. Mar all a kisagy,eleg regota :D Voltatok mar 32 hetes uh-n? Hany gramm mar a picitek?
2013. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Jovo heten megyek! Nagyon kivancsi vagyok!

A ti babatok hany gramm?

2013. nov. 21. 10:37
 13/34 anonim ***** válasza:
Én 31. héten voltam, akkor 1500 grammos volt a kislányunk, azóta valószínűleg szépen nőtt, mert a pocim szépen nőtt :)
2013. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Milyen csodas erzes, amikor a pociban egy elet van.Emlekszem amikor kiderult, hogy babank lesz, a ferjem kerdezte, hogy most ugy e minden mas lesz?

Hat igen, fenekestol felfordult minden!(jo ertelemben)

Az elso uh-t, 6 hetesen csinalta a doki, mert barnaztam. Minden rendben volt. A ferjem nezte a monitort es azt mondta ez a kis babszem fog majd korulottunk futkosni?

2013. nov. 21. 10:43
 15/34 A kérdező kommentje:
Ezek a kis babszemek, mar 1500 grammosak!!!!
2013. nov. 21. 10:44
 16/34 anonim ***** válasza:

A 10-es vagyok.

Nálunk kisfiú lesz ismét, a 28. héten a becsült súlya 1220 gramm volt, majd hétfőn megyünk újra dokihoz, akkor újra nézi.

Mi külön szobába tesszük a babát, a tapasztalat azt mutatja, nálunk ez beválik.

Egyébként a kórházi csomagba a szokásos kellékek kerülnek, annak még utána kell járnom, hogy a babának vinni kell-e ruhát. 3 éve még nem kellett...most már olyat is hallottam, hogy nem csak ruhát kell vinni, de nem is fürdetik meg a kicsit, amíg benn van. :(

2013. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
ezt en is hallottam, hogy nem furdetik meg. Nem ertem miert?
2013. nov. 21. 11:00
 18/34 anonim ***** válasza:

Első vagyok még mindig :)

Mi 5 hetesen voltunk elsőnek,akkor még csak 4mm-es petezsákunk volt.Apucija már akkor is azt mondta "Ó,de aranyos" :DD

Tegnap voltunk a 32 hetes uh-n,és most volt 1750 gramm :) Szopizta az ujját,láttam a szép kis popóját és kis talpát :) Sajnos ezt már apa nem látta,mert külföldön kapott állást,így lehet a szüléskor sem lesz itthon :/ Nagyon rossz így :/ Egyébként ahol én szülök,mindent adnak majd.Javasolták,hogy betétet vigyek magamnak,mert abból csak 5öt adnak a 3 napra,de amúgy nem kell a babára ruhát sem vinni.

Voltatok 4D-n? Nem lenne kedvetek képet linkelni a babáról,vagy a pocitokról? :)

2013. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Hát, a fene tudja...

A szülés után még értem, hogy a magzatmázban lévő anyagok felszívódjanak, de amikor már megindul az emésztés és pisilnek, kakálnak a babák, nem árt napi egyszer megmosdatni őket.

A csecsemősöknek a rooming-in rendszer miatt amúgy sincs sok dolguk, most már nem is fürdetnek...

2013. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

[link]

Pocakfoto! Kuldjetek ti is:) Nagyon csunya lett a hasam, de nem baj!:D

2013. nov. 21. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!