Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesz eletemben tudtam, hogy...

Egesz eletemben tudtam, hogy babat akarok, de most meg is felek! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Kis gyermek korom ota minden szulinapra karacsonyra gyereknapra es mindenre kistestvert kertem amire csak lehetett(minden normalis gyerek kiskutyat es ajandekot kert az en koromban)

Mivel nem kaptam igy 6-7 eves korom korul raszoktam a lopasukra :)

A hazunk elotti jatszoterrol tulajodonitottam el a kisbabakat, de mar tudtak, hogy hol is talaljak oket....sajnos mindig vissza kerultek a szulokhoz, pedig en ugy gondoskodtam roluk, ahogy csak egy anyuka tud.

14 vesen lett egy kishugim (nem ennek koszonhetoen, de az tok mindegy), aki azota is szerelem elso latarsa.

Egesz eletemben tudtam, hogy nekem ez a hivatasom.(Sosem lennek boldog egy irodaban vagy barmilyen mas munkahelyen)

Meg azert messze van a szules idopontja, de megis felek (26 hetes vagyok most)

Mar reg anyuka lennek ha nem felnek ennyire a fajdalomtol!!

(Egyszer eltortek az orrom es elajultam a fajdalomtol)

Attol felek, leginkabb amit sokan vigasztalasnak mondanak....ne feljek, mert akkor megakad a szules es annal rosszabb.

Ezzel meg jobban felelmetesse tettek az egeszet szamomra.

Mit tehetnek, hogy ne feljek a fajdalomtol?


UI: aki gyunyolodni szertne kerem Ne itt tegye meg, mert ezt nem viccbol irtam ki!!


Koszonom a valaszokat.


2009. nov. 19. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Szerintem természetes a félelmed.Nincs az a nő aki ne félne a szüléstől.DE!Arra gondolj, hogy igaz,hogy megszenvedsz azért a kicsiért, de ez nem tart tovább pár óránál, viszont ő egy életre ott lesz veled.Beszélgess vele, meséld el neki a félelmed, és kérd arra,hogy ha eljön az idő, segítsen neked, "siessen majd ki".Hidd el ők már ilyenkor is hallanak, éreznek minket.

Boldog babvárást, és próbáld elhessegetni a "fájó" gondolatokat"

2009. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem az elméddel valami nem ok. Hogy írhat egy 26 hetes terhes, felnőtt nő ilyet, MOST, FELNŐTTKORÁBAN:


"A hazunk elotti jatszoterrol tulajodonitottam el a kisbabakat, de mar tudtak, hogy hol is talaljak oket....sajnos mindig vissza kerultek a szulokhoz, pedig en ugy gondoskodtam roluk, ahogy csak egy anyuka tud."


Te mit szólnál, ha valaki ellopná a gyerekedet, és SAJNOS nem kerülne elő?

2009. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt is irtam, hogy 6 eves voltam akkor.
2009. nov. 19. 15:28
 4/13 A kérdező kommentje:

De biztos felelotlen felnott no voltam 6 evesen!!

Ha nem tudod ertelmezni akkor ne reagalj legyszives!!!

Koszonom

2009. nov. 19. 15:28
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja es ha a sajnos vissza kerultre gondolsz akkor meg akkor gondoltam ugy!!

Mar nem 6 eves vagyok!!

2009. nov. 19. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Hiába voltál 6 éves, a tetted azért tényleg nem normális... a félelem viszont az!

Egyébként ha így elloptad a babákat, és ezt érzed, nem lehet, hogy inkább örökbefogadásra teremtettél?

Beszélj az orvosoddal, szülésznőddel, védőnőddel, keress egy olyan kórházat ahol Edával lehet szülni, akkor nem lesz fájdalmas (annyira). Vagy majd pár hét múlva mikor minden bajod lesz, kifejezetten várni fogod a szülést, mert ugyan tudod, hogy fájni fog, de azt is, hogy minden fájdalmad vége lesz utána! Persze ez nem minden kismamira igaz.

boldog babavárást

38h km:)

2009. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Gyorsan leszoktam rola!!

Zart udvaron volt a jatszoter es csak 5 haz csemetei jatszottak benne, igy nem volt tul sok gyerek.

Anyukamek nagyon leszitak erte es kaptam buntetest is.

De meg 2szer 3szor megprobaltam kistestvert keriteni magamnak.Utanna megertettem, ha mondom a szuloknek, hogy szeretnem a babajukat tologatni akkor megengedik.A szulok sosem haragudtak ram amiert elvittem a babakat, mert tudtak, hogy En vagyok.

Nem tudtam feltunes mentesen tenni(egyszoval lattak a dolgot es tudtak, hogy nem bantanam oket sosem....csak szeretnek babazni).

Utanna nem csinaltam tobbet, de ugyan ugy kistestveret konyorogtem.

Szerencsere lett is.

Nem irtozok attol, hogy orokbe fogadni mas gyermeket, de ha lehet sajatom akkor meg a sajatomat szeretnem nevelni.

2009. nov. 19. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy kicsit mindenki fél a szüléssel járó fájdalomtól. Én arra szoktam gondolni ilyenkor, hogy a babámnak sem lesz könnyű megszületni és eltörpül a fájdalomtól való félelmem amellett a félelem mellett, nehogy valami baja legyen.
2009. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Nekem mar van 2 gyonyoru kislanyom (9,5 es 1,5 evesek), es most varom a 3. babamat (11+3). Az elso lanyommal 2 napig vajudta, nem tagultam, nem voltak hajlandoak behivni a fogadott dokimat, mondvan masnap ugyis O lesz az ugyeletes. A sajat dokimnal szultem meg, este 7-re. Utana azt mondtam, hogy egy ujabb gyerekszulesre nincs ember aki ra tudna venni. Azota uj parom lett, aki vegig velem volt a 2. kislanynal, mindenben segitett, tamogatott, es a masodik szulesem fantasztikus volt. Nem szepitem, nagyon fajt, de abban a pillanatban, amikor a kezembe adtak, eszembe sem jutottak a fajdalmak. Csak az orom, a boldogsag maradt. Most, hogy a 3. babamat varom, a ferjem jobban aggodik es sajnal, O nem felejtette el, ugy mint en, hogy mennyit szenvedtem. Nap mint nap megkerdezi, hogy nem felek-e, amire csak annyit szoktam mondani, hogy csak az utolso 1 ora ami nagyon faj, es az nem olyan sok, es lesz egy ujjabb kis csodank. Remelem sikerult egy kis batorsagot beledonteni. Boldog babavarast es konnyu szulest neked! Ui: Ha nagyon felsz, kerj epiduralis erzestelenitest.
2009. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast!

A fajdalomtol felek....de igazabol legjobban attol, hogy nem jutok a vegere.Hogy nem tagulok es nem halad a dolog.

Igazabol ahogy irta a kedves valaszolo nem csak a sajat fajdalmamtol felek, hanem a pici lanyometol is.

Mert tudom, hogy tolem fugg a dolog...hogy mennyire tagulok.Nem szeretnem ha szenvedne.

Neki sokkal egyszerubb lenne a csaszar, de tudom, hogy van kockazata annak is.

Meg ugye ez nem kiv

2009. nov. 19. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!