Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baja a...

Szerintetek lehet baja a babámnak ha nem szedek terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Kb 4 hetes volam amikor kiderült, hogy terhes vagyok azóta szedek folsavat napi 1-2 szemet 30 mg-ost, meg amikor eszembe jut napi 1-2 magnézium. A folsavra odafigyelek, de a magnézium úgy hallottam hogy csak a terhesség tünetek enyhítésére kell, nekem viszont semmi tünetem nincs. Terhességi vitamint nem akartam szedni, mert eléggé vitamin meg gyógyszer ellenes vagyok. Dolgoztam 1 évig egy kis bio termékeket és vitaminokat gyártó és forgalmazó cégnél ahol sajnos beleláttam hogy miket tesznek bele ezekbe az "ártalmatlan" vitaminokba amik ott vannak a gyógyszertárak és a Bioboltok polcain! Undorító és ráadásul mind "bevizsgált" és ogyi számmal rendelkező termékek voltak. Van egy ismerősöm a Richternél és ő is mesélt érdekes dolgokat...szóval nem is ez a lényeg hanem , hogy ezt a folsavat magamra erőltettem, de ezt a terhes vitamint nem tartottam fontosnak, ma viszont megijesztett egyik ismerősöm, hogy mennyi rendellenesség lehet a babánál ha nem szed az anyuka ilyen vitaminokat...:S ő nem tudja hogy babát várok, de megijedtem...:S szerintetek gáz? Sokan mondják, hog yterhesség előtt is már szedni kell, most 9 hetes vagyok, eddig semmit nem változtattam az életemen se, táplálkozásomon se. Annyi hogy próbálok több gyümölcsöt enni. Szerintetek nagy baj?
2013. nov. 21. 19:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

[link]

En ezt a folsavat szedem! 11 hetes terhes vagyok! Eddig minden rendben! En is a vitaminokon gondolkodom! Fontos e vagy egyaltalan hogy milyet szedjek!

2013. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!