Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinél vérvétel nem...

Linda0019 kérdése:

Van akinél vérvétel nem mutatta ki hogy terhes de még is az volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, csak értelmes választ adjatok...

2013. nov. 22. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs. Ha a vérvétel sem mutatja ki, akkor nincs baba.
2013. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes kérdést kéne feltenni.......
2013. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima vérvétel nem mutatja ki, csak ha célzottan a terhességre irányul. De ha ott nincs, akkor nincs baba.
2013. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a legkisebb HCG emelkedést is kimutatja a vérvétel, amit a teszt csak napokkal később.

Ha a vérvétel szerint nincs baba, akkor nincs.

Vagy van, csak más hasában...

2013. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan HCG-t néztek a véredben, de nem találtak benne, akkor kizárható a terhesség.
2013. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dokim azt mondta nem zár ki semmit, de 2 hét múlva menjek vissza hozzá... Nyálkahártya 10,5 mm kevés vérzés mellett. Semmi betegség semmit nem talált amúgy nálam. Gyulladást semmit se. Hányinger, szédülés puffadás, szurka 1 hete egy folytában. Vérzés 6 napig tartott de a doki is mondta hogy ez nem is mensi volt csak sima vérzés, de semmi betegséget nem talált... Hcg negatív, de mondta hogy 2 hét múlva fáradjak vissza mert nem zárja ki...
2013. nov. 22. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés a nyálkahártya vastagsága. Minimum 18-20 mm kellene, hogy legyen. :-( Sajnálom, de nem értem a dokid és inkább ne éld bele magad, de kívánok minden jót neked!
2013. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Javítok. Nekem 18 mm volt a nyálkahartya és a doki mondta, hogy ennyi minimum kell, de most neten olvasgattam, hogy állítólag 7 mm is elég hozzá. Hát drukkolok :-)
2013. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na leírom nektek, hogy a fiam nem tudom hogy jött össze. 20 teszt után is negatív volt. 19 hetesen tudtam meg hogy baba. Hopppszzz és hogyan lett? máig nem vágom. Nem is ment el bennem.... de nem tudtam róla. Dokik se vették észre. Ennyi.... 6-7 mm is elég a babának amúgy.


Vérzéssel a nyálkahártya, leválik távozik és új ciklussal újra kezdődik minden. Na és miért nem vált le most a vérzésemmel??? Rák, gyulladás kizárva...

2013. nov. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!