Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 8. -ik honap közepén...

Már a 8. -ik honap közepén járunk, azaz 34 hetes vagyok, de a hasam, ugyanakkora, mint a 6. -ik honapban. Sokan kérdezik, h. hány honapos vagyok, mert ugyanolyan pici a hasam. Mért lehet?

Figyelt kérdés
lehet azért,mert az orvos,utoljára az uh-n azt mondta,h kevesebb a magzatvizem,de a baba jol van,méhlepény is 1-es fok,gondolom ez azota is igy van.fogalmam nincs.de hát csak jol van a babám,sokat mocorog.
2009. nov. 20. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is pici volt a pocim és kevesebb a magzatvizem és ráadásul nagyon a medencémbe volt kuporodva azért volt kissebb a dr szerint.

2009. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most 32 hetes vagyok és nekem sem nő mostanában a hasam viszont azt érzem hogy a baba gyarapszik mert egyre erősebben rúgdos, úgy hogy én nem aggódom, szeritem te se tedd :)
2009. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az elsö valaszolotol kérdezném,h minden rendben volt a babával?v.még nem született meg?
2009. nov. 20. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs óriási hasam,viszont a bébi szépen fejlődik.a szülésznő szerint a széles medencém miatt van,jobban elfér a baba.37 hetes kismama.
2009. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első v-ok

Szia semmi probléma nem volt a kicsivel bár előbb jött 6-héttel. Az az igazság , hogy az előző kettőt császárral szültem és a hegem nagyon elvékonyodott és emiatt kellett előbb megcsászározni de a picinek valóban semmi baja nem volt 10/10-es volt az apgarja is és már másnap este szopott. És a pocakban is nagyon virgonc voltt kicsit talán jobban éreztem a mozdulatait és néha kicsit fájtak is de rendben volt mindent. Mos már 3 hónapos elmúlt a kis Bendegúz. Kitartás semmi baj nem lesz élvezd a babavárás minden percét .Írd meg mi volt a dokinál.

2009. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor a hugom született, anyumnak is pici volt a hasa.ha felvett egy 1-2 számal nagyobb pulcsit nem is lehetett észrevenni , hogy terhes, ezért is volt az mikor megszületett hugom nem hitték el, hogy anyum terhes volt:D
2009. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!