Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes km vagyok, pár napja...

26 hetes km vagyok, pár napja megint úgy érzem magam mint az 1. trimeszterben. Összeeshetnék, szívdobogás, fáradékonyság, icipici hányinger. Van ilyen másnál is? Remélem nem lesz u. olyan 3 hónapom hátra mint az első 3 volt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Van bizony, és egyre rosszabb. 30 hetes vagyok, és attól is kifulladok, ha mosogatni kell. Valamelyik nap jöttem hazafelé a buszmegállóból, és a 10 perces úton háromszor is meg kellett állnom lihegni. Pedig nem is volt nálam csomag, a pocaklakót kivéve...


Egyre kisebb a tüdőnk, ahogy a gyerek terjeszkedik a hasüregben, és nyomja össze. Ugyanakkor több mint másfélszer annyi vért kell a szívünknek keringetni, a tüdőnknek meg oxigénnel feltölteni. Nem kis feladat.


Már nagyon várom, hogy kibújjon a gyerkőc, de persze nem akarom siettetni! Hadd érjen, fejlődjön a tüdeje, az agya, mindene.

2010. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az előttem írónak tökéletesen igaza van, én a 26.hétben éreztem ugyanezt, bár én szóltam a védőnőnek és azonnal csinált egy vérképet, amiből kiderült hogy alacsony a vasam és szednem kell tablettát. Sztem te is jelezd ezt! Bár én Londonban élek, itt minden egy kicsit másképpen van, és azt is tudnin kell, hogy én nem szedek 15 hét óta semmilyen vitamin klompexumot, csak azt ami hiányzik a szervezetemből. lásd vas. Hála ezenkívül semmi bajom!

Egészséges babavárást! 35 hetes kismama

2010. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!