Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek okkal tartanak...

Szerintetek okkal tartanak bennt? Megőrülök! Hogy tudnék hazamenni?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok,hétfőn be kellett feküdnöm a kórházba mert a méhlepényem 2.fokban érett,kicsit kevesebb a magzatvíz és a baba 2 héttel kisebb (de már az elejétől kezdve,akkor még senkit nem érdekelt).Naponta 2-szer van NST-m,ami tökéletes és 2 naponta flowmetria az is jó.A dokim azt mondta h csak 1 hétre kell befeküdnöm de kedden meg h bennt kéne maradnom a szülésig.Viszont megbeszéltük h hétvégére hazamehetek,de nem találkoztam vele sem tegnap sem ma.Állítólag vmi továbbképzésen van nem is tudom elérni.A nővérek azt mondták h más nem engedhet haza.De én nagyon szeretnék hazamenni legalább erre a 2 napra.Mit tehetnék?És szerintetek jogosan tart itt a szülésig?
2013. nov. 29. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos. (Csak zárójelben jegyezném meg, hogy nekem is tökéletes NST-m volt, mégis meconiumos volt a magzatvíz, mikor szültem. Az NST-nek mutatnia kellett volna.) Bízz az orvosodban, ha bármi van, azonnal tudnak lépni. Gondolom neked is a babád biztonsága a legfontosabb, nem pedig a személyes kényelemérzeted. Ha lenne otthon még egy gyereked, akkor meg tudnálak érteni.
2013. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hazamehetsz mindenképpen saját felelöségre.
2013. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs azzal bajom ha végig bennt tart csak hétvégére engedjen haza,meg is beszéltük de nincs itt h megmondja a nővéreknek is h mehetek.Fogadott orvosom így gondolom az ügyeletes nem engedhet haza.
2013. nov. 29. 12:50
 4/19 anonim ***** válasza:

Ami nekem fura, hogy nem mondja meg mi is igazán a baj. Amit írsz szinte minden 28 hetes terhesnél így van. Kérdés, hogy valamit eltitkol, vagy egyszerüen jól jön a korháznak, ha korábban bent fekszel.

Nekem a második babám sokkal kisebb volt elvileg az utolsó hetekben, és mikor beszükült szívhang volt a kiírt nap elött 2 nappal, akkor is csak fájás próbára küldtek be, de ott jól ragált a baba, akkor már 3000 gramm felettet saccolt a korházi doki(vagy is nem kicsi), és haza is küldtek. 2 nap múlva mentem szülni, magától indult be.

Nálad csináltak fájás próbát? mert azt szoktak, ha nem biztosak benne, hogy a baba jól reagálna a szülésre.

2013. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Szökjél meg:)
2013. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Beszélj az ügyeletes orvossal.Majd ő eldönti mi legyen.De én kibírnám a helyedben ezt a 2 napot a baba miatt.
2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem csináltak fájáspróbát,csak nst meg flowmetria van,megvizsgált még teljesen zárt vagyok a vérképem is jó.2 napot kibírnék nem arról van szó hanem h a szülésig itt akar tartani,és nem tudom elérni h akkor hétvégére hazamehessek.Az a baj h az orvosom főorvos nem tudom h így hazengedhet-e más a nővérek szerint nem.De ha meg aláírok 1 papírt h saját felelősségre hazamegyek biztos mérges lesz.Hétfőn mindenképp visszajönnék.
2013. nov. 29. 13:05
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a nővérek nem mondtak igazat, mert bármikor hazamehetsz saját felelősségre. De akár foghatod magad és ki is kisétálhatsz a kórházból.
2013. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Azt beszéltétek meg, hogy hazamehetsz... akkor miért lenne mérges?
2013. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nehéz nagyon, de már ha végig benn is kell maradnod, ki lehet bírni. Én tuti nem mennék haza. Most már a kórházban vagy a legjobb helyen! Gondolj a kisbabádra! Hamarosan a kezedben tarthatod és az ő egészsége fontosabb, mint egy hétvége otthon. Terhességem elején én is benn feküdtem. Tudom, hogy mennyire nem jó, sőt a végén lehet, hogy az utolsó hetekre megint befektetnek, de nem bánom. Kitartást neked! :-) 29 hkm
2013. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!