Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen aranyér! Az összes...

37 hetesen aranyér! Az összes krémet kipróbáltam és semmi sem segít? Már szinte rosszul vagyok annyira fáj.

Figyelt kérdés

Ráadásul holnap megyek orvosi vizsgálatra. Annyira kínos lesz.. nem is tudom hogy élem majd túl?! 5 napja jött ki az aranyerem, de nagyon durván, mikor már megjelent, akkor kentem Sperti krémmel, jobban előjött. Majd Hemorid és Reparon. Meleg kamillás vízzel is ülőfürdőzök.. olvastam, hogy az is javít a helyzeten. Semmi nem javít!! Menni nem bírok annyira fáj. Közben a 4,5 éves kisfiam után is mozogni kellene.. háztartás egyéb..


De a holnapi orvosi vizsgálat zavar talán a legjobban.


Mikor múlik el? Tapasztalat?


2013. dec. 1. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Varázsdió krém. El nem múlik csak nehezen, de a szüléstől még jobban kijön.
2013. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött a végén, én is szégyelltem, de az orvosom azt mondta, hogy azt sem kellene cikinek éreznem, ha szemem nőne a gátamra, az aranyér is egy betegség és látott már párat. Én is féltem ,hogy mi lesz a szülés után, de csodák csodájára nekem eltűnt utána.Szülésznőtől kérdeztem a szülőszobai megfigyelés végén, hogy nagyon csúnya lett-e az aranyerem és ő azt kérdezte, hogy milyen aranyérről beszélek, mert nekem nincs. El sem akartam hinni.
2013. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ, császáros szülésem lesz, viszont addig is "élnem kéne" és valahogy ez az aranyér mindennél rosszabb! Nagyon durván fáj.. nem vérzik hála az égnek, de alig bírok mozogni. Borzalmas.
2013. dec. 1. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat, h használhatsz-e Aurobint. Nekem ez az egyetlen, ami hat.
2013. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az orvos írt fel Aurobint, mert a Reparon semmit nem használt.
2013. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az Aurobin semmit se használt,a Hemoridot azt hagyd abba minél gyorsabban.Én voltam proktológusnál na az az a krém amit nem szabad aranyérre kenni.Tapasztaltam is mert csak rosszabb lett.Kamillás kúpot kaptam és elmúlt teljesen,krémnek pedig körömvirág.
2013. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld az orvosnál, inkább kérdezd meg mit javasol! Tuti több aranyeret látott mint mi. Jobbulást!
2013. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Probald ki az intimtornat.en 28hetes kismama vagyok,regebben is vokt aranyerem.22hetesen elmentem kismamajogara(abszolut nem vagyok fanatikus)ketszer voltam ott mutattak meg h hogy kell csinalni.napi ot perc egy het alatt elmult(nekem kicsit volt csak kint)most nrm csinalom megint kijott...:-(ugyh elkezdem ujra.
2013. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hetesen jött ki, semmisem használt, végül svédcseppet raktam vattára és azt hagytam rajta. Kicsit csípte, de összehúzta és elmulasztotta. Én is császáros voltam és nekem császár után is kijött. Azt mondta a doki, hogy attólahohy rendeződnek bent vissza a dolgok is kijöhet.
2013. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakember ajánlotta a liotont, ami nekem bejött. Más nekem sem használt!Jobbulást!
2013. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!