Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés egész nap?

Émelygés egész nap?

Figyelt kérdés

Tudtok valami praktikát? Egész nap émelygek, hányingerem van onnantól, hogy reggel kinyitom a szemem. Semmi nem kívánok, bizonyos szagoktól előfordul, hogy hányok.

Az első terhességemnél alig volt reggeli émelygés, de most nagyon rossz :(


2013. dec. 2. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Alig tudom a kisfiamat etetni (17 hónapos), mert mindenféle étel illatától erősödik szinte :(


8 hetes km.

2013. dec. 2. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Vegyél be hányinger csillapító gyógyszert, és

feküdj le pihenni. Próbálj meg csokit enni. (Én is rosszul vagyok, most jöttem Pestről, én is csokit eszek, és sokkal jobban vagyok). Esetleg fuss néhány kört. (Nekem ez segített)

2013. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől 24 órán keresztül tartó hányingerem volt, ha éjjel felébredtem pisilni, akkor utána mentem öklendezni is. Nekem a szénsavas hideg üditőkön kívül semmi sem segített. Leginkább a cola és a gyömbér. Most 14 hetes vagyok, de még most is hányok 2-3 naponta. De nyugi, a 11 héttől el kezd mérséklődni ez a tünet.
2013. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ásványvízbe néhány szelet gyömbér. Ezt iszogatni. Nekem ez bevált.
2013. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál volt nagyon sokáig hányingerem, semmire nem enyhült, aztán az orvos javaslatára abbahagytam az e vitamint és megszűnt a hányinger! Lehet,hogy véletlen volt, nem tudom, akkor voltam 16hetes.
2013. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! én 15. hetes vagyok, ugyanígy.. próbálj pici falatokat enni, tudom, hogy nehéz, de így van is valami a gyomrodba, mert ha üres az sem jó. Nekem folyamatosan nagyon sok a savam is, ha eszem az a baj, ha nem, akkor az.. és csuklok..rengeteget.amitől még inkább. B6. vitamint lehet bevenni, próbáld meg, hátha. kitartás, nekem is mindenki azt mondja hetek óta, hogy majd most már jobb lesz..legszívesebben fejbe verném.. :) Kitartás!!
2013. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!