Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki januárra...

Van itt olyan aki januárra van kiírva? Hogy vagytok? Hogy álltok a babaholmikkal, szobával, kórházi csomaggal? Izgultok? Hol fogtok szülni? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoba készen, szekrényben mosva vasalva sorakoznak a ruhák.

Minden megvan, minden készen!

Kórházi csomag megvan, de a kofferba még nem pakoltam be.

2013. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Január 6ra vagyok kiírva, a kislányom 2,5 éves. Sok mindent nem kell venni, de még semmit nem vettem, még a kórházi cucc sincs összepakolva.

A gyerekruhák nincsenek kimosva.

Én ilyen ráérős vagyok.

2013. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Második vagyok

Az első babánál a 32. hétre minden kész volt.

A másodiknál 38 hetesen álltam neki, és most a harmadiknál sem sietem el.

2013. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoba 90%-ban kész, még dekorálni kell, hogy kicsit babás legyen.

A babaholmik megvannak, a fehérek kimosva, félig kivasalva, a világoskékek most száradnak, a többi szín vár. A kórházi csomag félig táskában, mert vennem kell még hálóinget és egy vékony köntöst, mert ami itthon van, elfoglalná a táska felét.

Az ÁEK-ben fogok szülni (legalábbis remélem, hogy beérünk, nem lesz nagy hó, ónos eső, influenza járvány, autópályazár, ufótámadás...). Izgulni nem izgulok, már szültem egyszer, a doki remek, megbízható és megígérte, hogy nem fog januárban ivós-berugós összejövetelre menni. :D

Január 26 a céldátum, de a fiam is két héttel korábban jött. Mivel terhességi diabéteszem van, az előző szülés császárral végződött, így valószínűbb a császár, de meglátjuk, mi lesz a vége. A lényeg, hogy egészségesen megszülessen a kicsi.

És hogy vagyok? Mióta betöltöttem a 32. hetet, nagyon érzem, hogy terhes vagyok. Sokat fáj a derekam, nem tudok sokat állni (ezért is halad csigatempóban a vasalás), gyorsan fáradok, néha keményedik a pocakom, és most már fájdalmas, ha a baba kinyomja magát. Sokat járok éjszaka pisilni, nehezen alszom vissza, reggel persze durmolnék, át tudnám aludni a délelőttöt. Legalább a cukrom és a vérnyomásom rendben van.

2013. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Január 22, első baba, kislány.


Fáj a hátam és már unok bemenni dolgozni.

Unom a sok pisilést, azt, hogy nem alszom jól.


Babaholmik nagyjából meg vannak, mama még kötöget igazán egyedi, cuki rucikat. :)

Mosás, vasalásnak neki sem álltam még.


Kórházi csomag még csak fejben van meg, de hamarosan összepakolom.


Elvileg az I. női klinikán, de inkább a Szent Imrében szeretnék.

( nincs fogadott doki, se szülésznő)


Nagyon félek, szeretnék már túl lenni rajta.

:)


Nagyon várom a lányomat:)

2013. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Második:

Hát én se siettem el nagyon, mi most hétvégén fogjuk elkezdeni festeni a szobát meg rendbe rakni mindent a házban. Így még nem álltam neki a ruhácskáinak :D


Negyedik:

Messziről jöttök majd a kórházba??? Nekünk is az a lényeg, hogy egészséges legyen! Jó hallani, hogy nem csak én vagyok úgy hogy délelőtt aludnék, este viszont nem vagyis nagyon nehezen, meg sűrűn kelek fel.


Ötödik:

Nekünk is első baba és kislány :D Én is félek kicsit és már jó lenne nagyon ha a kezembe legyen :D


Továbbiakra mindenkinek boldog napokat :D Egészséges pici manókat :D

2013. dec. 3. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
január 1-re vagyok kiírva. Első baba és kislány. Babaruhák szekrénybe vasalva. Kórházi csomag hiányos még de alakul. Még veszek 1 csomag pelust mert tuti nem lesz kedvem szaladgálni semerre. Nekem szopis melltartót majd netről rendelek meg ami még kell. Izgulni izgulok mert már várom a napot, de félni nem félek! :) Pécsen fogok szülni. Tegnaphoz képest nagyon jól vagyok nem fáj semmim mintha könnyebb lenne a mozgás. Kicsit vizesedek de annyira nem vészes. Alvás problémáim vannak 3 napig alig aludtam összesen 8 órát de mára bepótoltam. :)
2013. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!