Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány db cumisuveget vegyek a...

Hány db cumisuveget vegyek a babámnak és mellszivot vegyek vagy majd maglatjuk ha megszulok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Milyen egyszer hasznalatos pelenkat vesztek vetettek elsonek?en egy olcso fajtat vettem 300 forint 10 db az is jo lesz?
2009. nov. 22. 13:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves 15.04-es. Én is igény szerint szoptattam, mégis igényelte a plusz folyadékot a bébi. Bár, mint már írtam, a besárgulás miatt még a kórházban rászoktunk. Igazából mindenki maga dönti el...Senkit nem akartam megbántani. Viszont a mellszívót minden babavárónak ajánlom!! Az elején még nem szopizik annyit a baba, na akkor aranyat ér a mellszívó, ha nem akarjátok, hogy "szétdurranjon" a melletek! :-) Amit leszívtok le is lehet fagyasztani és amikor már nincs tejcsi, jó azt elővenni! Sőt ésn az első tejbegrízt is abból csináltam neki. Az Aventhez adnak pár db tárolópoharat is. És szopi után is le kell szívni a maradékot, hogy még jó sokáig termelődjön.
2009. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!