Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül magánorvosként...

Mennyibe kerül magánorvosként dr. Bánhidy Ferencnél egy szülés?

Figyelt kérdés
A SOTE II.-n Bánhidy Ferencnél fogok szülni, ha ismeri valaki, meg tudja mondani, mennyi nála egy szülés? Még nem mertem rákérdezni, valaki azt mondta, hogy van akinél a vizitdíjakban benne van a szülés ára, de én ebben nem bízom. És a szülésznőnek mennyit szoktak adni?
2009. nov. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szióka!

Nem tudom,hogy aktuális-e még a válaszom!Én a doktor úrnál szültem 1,5 éve,és most is ott fogok.Mivel komplikációmentes volt(szerencsére)a szülésem,a dokinak szinte semmi dolga nem volt,így mi 50000ft-ot adtunk neki.ráadásul nem vagyunk hú de gazdagok.+ a magánrendelőjében hagytam közel 80000ft-ot.De amúgy azt hallottam,hogy 70000ft a sima szülés és 120000 a császár.De én semmiféle negatívumot nem látok rajta azért mert "csak"ennyit adtam,azóta is "jóban"vagyunk!Szülésznőt nem fogadtam,mert korábban jött a baba,és nem foglalkoztam még vele,de szerencsém volt mert egy nagyon profi (Zsoldosné Eta)szülésznőt kaptam.Akinek (a végén megtudtam)20-25000 a tarifája!?i 15000 adtunk neki+egy bon-bont!De úgy hallottam,hogy átszervezések voltak a szülészeten,így kérdezd meg a dokit,hogy kit ajánl!

2010. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már azt hittem senki nem fog írni...éppen ezért most csütörtökön rákérdeztem a doktor úrnál, mert már a 33.hétbe lépek, és lassan időszerűnek éreztem megtudni, hogy mire számítsunk. Ugyanis mi sem vagyunk hű de gazdagok. Hát, válaszolt is..azt mondta, ha minden problémamentes, mármint elégedettek vagyunk, akkor 100.000, függetlenül attól, hogy sima, vagy császáros-e a szülés. És mondta, hogy gondolkodjunk szülésznőn, hogy akarunk-e. Nyilván jó lenne, ha lenne, bár nem tudom, hogy ő mit is csinál pontosan, de még a dokit sem tudom, hogy fizetjük ki, nincs pénzünk még egy szülésznőt is fogadni, pláne, hogy egyébként is adni illik neki. És így, hogy megkérdeztem, már ciki lenne kevesebbet adni szüléskor a doktor úrnak. Szóval nem veszítek sokat, ha nem lesz fogadott szülésznőm?
2010. jan. 9. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hu!100000ft az kicsit sok!szerintem legalábbis!De általában ennyi egy szülés a legtöbb dokinál!Én már gondoltam arra is hogy a körzetes kórházamban fogok szülni(szent Imre)az ügyeletes dokinál.De ezt valahogy közölni kellene a Bánhidyvel,de én még az elején járok(16 hét)tehát még eldönthetem.Amúgy már azon is gondolkodtam,hogy csak szülésznőt fogadok és jöjjön az ügyeletes orvos,mivel szinte mindent a szülésznő csinál(ha nincs kimplikáció).De a legtöbb kórházban ezt nem lehet,meg hát elég cikis volna a dokival szemben.
2010. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem már ciki lenne visszalépnem, de szülésznőt nem fogok választani, megmondom neki, hogy nem fér bele a keretbe...a következő babánál meg már majd okosabbak leszünk! :)

Sok boldogságot!

2010. jan. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!