Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh - melyiket választ...

12 hetes uh - melyiket választanátok: uh+kombinált teszt vagy jobb minőségű uh kombinált teszt nélkül? (ugyanannyiba kerülnek)

Figyelt kérdés
Két hely között próbálok dönteni, az egyik helyen megcsinálnák az uh-t és utána levennék a vért a kombinálthoz, aminek az eredményét elküldik emailben. A másik helynek jobb a gépe, az ország legjobb uh-s szakembere dolgozik ott, de a kombinált teszt nem férne bele a keretbe.
2013. dec. 6. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Èn a kombinált teszt mellett döntenèk, illetve döntöttem.
2013. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt a "rosszabb" ultrahanggal. Főként azért, mert ahol genetikai ultrahangot csinálnak ott bőven elég jó gép van ahhoz, hogy mindent lásson az orvos. Én is egy kisebb helyen csináltattam, ahol eléggé jó a gép is, az ultrahangos is nagyon jó, de nem egy Istenhegyi klinika. Teljesen meg voltam elégedve, megnyugtatott a kombinált eredménye és nem utolsó sorban így nem kellett mennem AFP-re sem.
2013. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mennyire drága? Nekem 15.000-ért magánklinikán az ország egyik legjobb gépével végezték az UH-t, a vérvétel ingyen volt mellé. A gép felbontása olyan volt, hogy magyarázat nélkül én láttam minden egyes csigolyát, belső szervet, ujjakat, tarkóredőt - a 12 hetes magzaton!

Áramlási görbét is néztek, jó fél órát eltologatták rajtam az UH fejet, mert nem sikerült irányba állítani a magzatot és elpiszmogtak vele.

2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2.-nek van igaza, UH+kombinált. Tényleg ahol ilyet csinálnak, valószínű hogy nem gagyik a gépek
2013. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az első hely a Margit Kórház magán ultrahangos része (régen hepinet, ma nem tudom mi), a másik hely az Istenhegyi.
2013. dec. 6. 20:38
 6/20 anonim ***** válasza:

Árban mekkora a különbség?


Mondjuk az istenhegyiről nemrég beszéltek le, mert egy szívrendellenességet nem vettek észre, csak a születés után derült ki - az orvosom eléggé ki volt akadva, az egyik páciensével történt.

2013. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A 30 ezres Down kombinált tesztről van szó? Ha jól láttam az árlistájukon, akkor a csak UH pedig 15.000 lenne. Ez az?
2013. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha élettel nem összeegyeztethetetlen és emiatt nem ajánlhatják a terhesség megszakítását, akkor sokszor azért nem szólnak, h ne aggódja végig a kismama a terhességet. Múltkor az orvosnál belefutottam egy ilyen beszélgetésbe az orvos és a szonos között.

Én hétfőn megyek Hadjú dr-nőhöz az Istenhegyire. Kombinált teszt uh-val 30.000.

2013. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, a csak uh 15 lenne, a Margitban az uh+kombinált szintén 15
2013. dec. 6. 20:51
 10/20 anonim ***** válasza:

Keress rá a Maternity-re, profi gép, vérvétel ajándék, 15 rugóból kijön a kombinált teszt. 17 hetes vagyok, ott csináltattam. 30 milliós UH készülékük van. Személy szerint Jenei Katalint javaslom, nagyon profi szakember, a családban számos egészséges gyerek bizonyítja, hogy jól végezte a dolgát.


A Maternity helyileg a Kútvölgyiben van.

2013. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!