Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek császára volt, mennyire...

Akinek császára volt, mennyire fájt utána, milyen volt a felépülés?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 07:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem már az első felkelés sem volt olyan rossz, pedig én nem bírom a fájdalmat.
2013. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
4 császárom volt. Az elsőnél azt hittem nem élem túl az első napokat, iszonyat fájdalmaim voltak. Varratszedés után szinte óráról-órára jobban éreztem magam, a teljes felépülés kb 3-4 hét volt. A második és a harmadik ehhez képest gyerekjáték volt. Fájdalmaim alig voltak, könnyebb volt minden. A negyedikre is így készültem, ezzel szemben ez volt a legkegyetlenebb. 5-6 hétig tartott a felépülés, még a 4. héten is volt olyan alkalom, hogy nem bírtam felkelni az ágyból a fájdalmaim miatt.
2013. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt hadd kérdezzem meg, hogy amit leírtatok, az altatásos vagy gerincérzéstelenítéses császárra vonatkozik?
2013. dec. 7. 10:14
 14/20 anonim ***** válasza:
1 honapja volt a masodik csaszarom. Konyebben felepultem mint az elso utan. Mindketto altatasban volt. Turheto, nem veszes. Elso este nagyon rossz volt, mert szoptataskor rettenetesen fajtak a mehosszehuzodasok. Aztan amikor beindult a tejem belazasodtam. De ez mind termeszetes szulesnel is van. A fajdalomra kaptam fajdalomcsillapitot, elso ejszaka 4szer. Masnap felalltam, harmadik nap mar suhantam a folyoson. A baba vegig velem volt, csak elso 3 nap mellettem volt anyukam (nalunk erre van lehetoseg).
2013. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nincs 3 hete, hogy császároztak, szerintem nem vészes. Egyedül az epidurális érzéstelenítés alatt volt furcsa, hogy remegtem/vacogtam, mert van a szernek ilyen hatása, ami nem vészes, csak én nem voltam rá felkészülve. Másnap nehéz volt felkelni, lábamat is nehezen emeltem, és 5 percnél többet nem tudtam állni, mert rettentően szédültem. De minden nappal érezhetően jobb, két hét alatt pedig nekem a sebességem is a régi volt, és néha el is feledkeztem már róla. A seb még érzékeny a frontokra, de kb. ennyi, most jobban mozgok, mint a terhesség utolsó két hónapjában. :-)
2013. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz hasonló tapasztalataim vannak, alig egy hónapja volt császárom. Nagyon fáztam, remegtem a gerincérzéstelenítő után, az rossz volt, de semmi más negatívat nem tudok mondani. Nagyon jó élmény volt maga a műtét, és utána sem fájt semmim, de egyáltalán. Az első felkeléskor picit gyenge voltam, de ez nem a császár miatt volt, hanem ki voltam merülve, hosszú vajúdás előzte meg a császárt és utána sem tudtam még pihenni, érzelmileg felkavaró nap volt. Maga a császár nekem meglepően pozitív élményként maradt meg, pedig nagyon-nagyon féltem tőle. Most már úgy teszek-veszek, mint ha semmi sem történt volna, nemhogy műtét.
2013. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Két császárom volt, az első lassan két és fél éve a második kedden lesz két hete. Az elsőből nagyon hamar felépültem, mire haza jöttünk a korházból már alig voltak fájdalmaim. Most a másodikkal jobban megszenvedek de kibírható. A lényeg hogy ne hagyd el magad de ugyan akkor ne is erőltesd meg.
2013. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

8:42 vagyok

Gericérzéstelenitéses (bár tulajdonképp az elnevezés félrevezető,nem a gerincedbe szurnak,hanem mellé)

Prgramozott császár volt,nagyon rosszul feküdt a picur,és rá is volt tekeredve a köldökzsinór.engedték,hogy a férjem is benn legyen velem,végig tudatomnál voltam.

viszont műtét után tényleg nem szbaad fejet felemelni,és inni kell sokat.

(volt előtte pár évvel más okból hasi műtétem,én idióta műtét után egyből fej és felsőtest felemel,kukucskál,napokig migrénes fejfájás következett)

2013. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8:41-es vagyok nekem gerincérzéstelenítés volt de én még ilyet nem hallottam csak magamnál hogy egyszerűen nem találták el kb 10-re azt a pontot az orvosok készen állva vártak kb 20 percet na mire sikerült és közben arra gondoltam amit mondott az altatós orvos előtte hogy lehet nem fog sikerülni az érzéstelenítés és ha vágnak érezni fogom akkor rögtön altatni fognak.Teljesen készen voltam és ezután majd leestem a műtős asztalról annyira elkezdtem rángatózni remegni nekem nem mondták mi vár rám szörnyű érzés volt nem bírtam koncentrálni a pici lányomra mert azt hittem kiugrok a bőrömből de nem a jó kedvtől.Most 16hetes leszek és jó lenne simán szülni
2013. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 JnéHN ***** válasza:
2. vagyok, nekem mindkettő gerincérzéstelenítés volt.
2013. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!