Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj, ha én csak naponta...

Baj, ha én csak naponta egyszer eszek éppen azt, amit aznap kell?

Figyelt kérdés
Általában amúgy is csak egyszer max. kétszer szoktam enni naponta. Most nem eszem gyümölcsöt reggelire (csak gyümölcs napon), sem levest. Kb. 5 kg felesleg van rajtam, de igazán éltmódot szeretnék váltani.
2009. jan. 16. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem jársz jó úton, ha ilyen keveset eszel egy nap, ugyanis ettől pont hogy nem fogsz fogyni. ilyen módon belassul az anyagcseréd, mert a szervezeted azzal védekezik, hogy tartalékolja a zsírszövetet, mivel nem jut elegendő táplálékhoz.

inkább azt javaslom, egyél naponta 5x, keveset, és sportolj mellé. ez így sokkal hatásosabb, és a szervezetedet se terheled meg.

2009. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na most pont a helytelen életmódot választottad.Ez így nagyon nem jó...Az előttem szólónak teljesen igaza van.Naponta 5x egyél, keveset, mert így felgyorsul az anyagcseréd, és gyorsabb lesz a zsírégetés.És így több esélye van, hogy a szervezeted minden fontos tápanyaghoz hozzájut, és nem fog raktározni.
2009. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!