Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos anyukák reménykedhete...

Lombikos anyukák reménykedhetek meg?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve.;( 13 nappal ezelőtt kaptam vissza két 3 napos gyönyörű babucit. Az orvos azt mondta nevető babak!:( Tegnap elkezdtem barnazni,aztan sajnos erősebben verezni. Olvastam meg régebben h volt olyan akinek ilyenkor csak az egyik babája ment el. Volt közületek ilyen? Mert csak a jobb oldalam faj. A bal oldalon mivel elég vékony vagyok van egy kis Pukli tehát kissé ferde a hasam.es benne bízom nagyon h legalább o velünk maradt. Mert az az oldal egyáltalán nem faj. Segítsetek kérlek,írjatok. Nem tudom egyelőre ha nem sikerult hogy hogyan fogom magam osszekaparni...;((( Nálunk a férjemnel van a gond. Holnap megyek vissza az orvoshoz. koszonom előre is!
2013. dec. 10. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Én is lombikos kismama vagyok, jelenleg 13 hetes. 16.lombikra sikerült, előtte volt négy sikeres, tehát van tapasztalatom. sajnos nálam a vérzés általában nem jelentett jót! de: véreztem akkor is amikor pozitív lett a tesztem, csak sajnos akkor 6-7 hetesen elvetéltem és missed ab.lett, a másik kettő sikeres lombik pedig sajnos méhenkívülivel és kürtrepedéssel végződött. ami biztos: addig nem szabad abbahagyni a progikészítményt,amíg az orvos ki nem mondja,hogy nem sikerült. Esetleg tesztelj, én teszteltem már a transzfer utáni 10.naptól,amikor sikerült vérzés ide,vagy oda,pozitív lett a teszt. Most legutóbb már a transzfer utáni 6.napon pozitív lett, igaz két 5 napos csodaszép blasztobabát kaptam vissza, akik közül az egyik most már itt ficánkol a pocakomban és kisfiú lesz:) drukkolok nagyon!
2013. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom!Aranyos vagy h válaszoltál! Gratulálok a babucidhoz!:)
2013. dec. 10. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!