Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsre, keményedésre valami más?

Görcsre, keményedésre valami más?

Figyelt kérdés
Kb.1000 mg Magnéziumot szedek de így napi 2x hasmenésem van Néha NoSpa-t veszek be.
2013. dec. 10. 09:07
 1/5 A kérdező kommentje:
33 hetes vagyok.
2013. dec. 10. 09:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egy cipőben járunk, ugyan én még csak 19 hetes vagyok. Nagyon sokat keményedem, keményedéstől függően, igény szerint 1000-3000 mg magnéziumot szedek, de nekem is hasmenésem van tőle.

Próbálgatom a különböző magnéziumokat, hátha az egyik nem okoz. Ma veszek majd bérest meg pezsgőtablettát, meglátjuk.

Az orvos azt mondta, sok pihenés és magnézium.


Arra gondoltam, ha szednék mellé vasat, az megfogna? Az úgy sem árt terhesen, hátha ellensúlyozna...

2013. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Elevitet szedek mellette. Amikor csak Elevitet vettem be, hetente egyszer voltam wc-n...
2013. dec. 10. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasmenés (híg, bűzös széklet, görcsös hasfájással), vagy 2x mész de normális a székleted? Mert én. pl a terhesség eleje óta 2x megyek naponta, de normális állagút produkálok, és nem érzem hogy ez gond lenne. Hál'Istennek a vastól sem lett székrekedésem :)

Szóval, szerintem csak akkor aggódj ezen, ha nem érzed jól magad.

2013. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2x megyek és nem normál állapotú.
2013. dec. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!