Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy ha elhalt a...

Létezik hogy ha elhalt a terhesség ilyen erős maradjon a teszt? (Kép)

Figyelt kérdés

Tegnapi uh szerint elhalt a terhesség. Fàj a derekam, barna folyàsom van.

Meddig lesz ilyen erős a tesztem? Csak vetélés utàn halvànyodik?



[link]


2013. dec. 11. 14:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nekem pont az volt az aggaszto jel hogy halványodott a tesztcsik. 6hetesen mentem legközelebb és mar nem volt ott. másnap a bétahcg 0,18 ...valami volt. szoval nem tudom.
2013. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi a válasz a kérdésedre. Egy dolgot tudok: tiszta szívből drukkolok!!!!
2013. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) úgy ahogy egy vàlaszoló írta felkészülök a legrosszabra, remélem a legjobbat...

Holnap írok!

2013. dec. 12. 08:04
 14/25 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál...igaz nött az embiró 3 mm-t(most 6mm) de továbbra sincs életjel...vszinü elvetélek...

Köszönöm mindenkinek aki drukkolt!

2013. dec. 13. 11:49
 15/25 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnalom:-( másodszor tudom nem ide tartozik meg nem szeretnek tolakodonak tűnni vagy barmi ilyesmi de ha nincs életjelenség akkor hogy növekedhet az embrio? Vagy csupan en vagyok tudatlan és létezik ez?
2013. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ez nekem is furcsa.....
2013. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki h lehet attól is a "növekedés" hogy azok az apró sejtek màr beduzzadtak, felkészülvèn a kilökődésre.

Én is furcsàlltam ezért kérdeztem rà, hàt ezt a vàlaszt kaptam...

2013. dec. 13. 22:13
 18/25 A kérdező kommentje:

Sajnos ma elvetéltem... :(

De nem adjuk fel,hiszem h lesz egy egészséges babánk !!

2013. dec. 21. 17:38
 19/25 anonim ***** válasza:

sajnalom,de ne add fel és ne csüggedj. nekünk is az első elment. most születne. de nem adtuk fel és harom honap mulva születik a kislanyunk. olyan sokaig vartunk ra mire összejött... most még nem hiszed el teljesen de hamarosan ti is részesei lesztek a kis csodanak. Csak ehhez meg kell erősödni lelkileg.

aztan hidd el nem is szamitotok ra és meglep titeket.

2013. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Csak nekem sajnos ez màr a màsodik vetélésem volt(fél év leforgàsa alatt) :(

De nem csüggedek...próbàlok pozitívan hozzààllni mindrnhez, màsképp nem lehet...

Neked gratulàlok a kislànyodhoz, gondolom nagyon vàrjàtok màr h megszülessen :) mi lesz a neve?? :)

2013. dec. 21. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!