Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten medencevégű fekvés,1...

12. héten medencevégű fekvés,19. héten fejvégű fekvés, ez normális?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A 34. hétig úgy forognak, ahogy kedvük tartja. (Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán beikszelték 12 hetesen hogy hogyan fekszik.) Addig rengeteg a hely. Lehet hogy mire kimentél a rendelőből már máshogy feküdt.
2013. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, hisz még van helye, tud forogni.

A fiam a 26 hetes uh-n még faros volt, aztán a 33 hetes uh-n már fejvégű és úgy is maradt.

2013. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hetente járok uh-ra, és minden alkalommal másfelé van a feje. Ez az elején totál lényegtelen, csak az utolsó napokban fontos. (Bár valakinek közvetlen a szüléskor fordul be a baba.)


21 hkm

2013. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, még akárhogy elhelyezkedhet, nálam úgy 32. héttől nézték úgy komolyabban, hogy hogy fekszik, de a kiskönyvbe csak a 36. héten írták be, hogy fejfekvéses, mert addig még nem igazán lényeges.
2013. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig végig faros volt és a 30.heti ultrahang előtt pár nappal fordult be.

Én konkrétan éreztem, ugyanis korábban a köldököm felett éreztem a csuklását mìg egy reggel észre nem vettem, hogy lenntről jönnek a csukló rezgések. Igazam is volt. Ultrahangon láttuk, hogy már nem faros. Eltelt másfél hét, de érzem, hogy még mindig a fejecskéje van lenn. Doki szerint már nem fog változni, viszont igaza van a többieknek, a 30-31.hétig még százszor ide-oda foroghat. Sőt valakinek csak a szülés előtt fordul be.

2013. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 18.,28 hetes uh-n fejfekvésü volt.Most a 32hetesen farfekvésü.Remélem a 36hetes uh-ra vissza fordul fejfekvésbe :)
2013. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teljesen normalis.

nekem 12 hetesen haránt

15 hetesen medence végű

19 hetesen fej végű

22hetesen medence végü.

azota nem voltunk de vagy 3szor éreztem h fordul..kitudja hanyszor valoban. egyszer fennt érzem a lábát hol oldalt..

26hkm

2013. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!