Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek viszketett a hasa,...

Akinek viszketett a hasa, hány hetes terhesen kezdődött?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy vajon mindenkinek viszketett-e a hasa, mikor nőtt a pocak? Vagy ez csak akkor jellemző, ha hirtelen kezd el nőni?

Ma többször is észrevettem, hogy viszket, most még így az elején örülök neki. :)

11 hetes kismama vagyok


2013. dec. 14. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen is már borzasztóan viszketett néha, én annyira nem örültem neki. Nem volt folyamatos a viszketés, néhány napig tartott bizonyos időközönként, de majd' megőrültem tőle. :(
2013. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a vége felé és utána kezdett kirepedni..

kezd el stria elleni krémmel kenegetni, a dm-s olaj nagyon jó, a második terhességemnél nem repedt meg a bőröm, az elsőnél sajnos igen. Már ahogy megtudtam, hogy babát várok elkezdtem minden este kenegetni vele.

2013. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem kenni, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, de akkoriban igen úrrá lett rajtam a szagundor, és a dm-es babylove stria elleni krémtől örökre megundorodtam.. Azt hiszem, néznem kell egy másikat.
2013. dec. 14. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:

7 hónap vége felé kezdett el viszketni a hasam.

Én nem kentem semmivel sem, 2 gyerekem és egyiknél sem lett striás a hasam szerintem ez bör típustól függ.

2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Müllerben van ugyanakkora kiszerelésben krém, mint a DM-ben, ugyanannyiba is kerül. Könnyebb kenni, és az illata is jó. A DM-es illata valahogy engem is zavart, kicsit savanykásnak éreztem.
2013. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 33. héten kezdett viszketni, Bioderma krémet ajánlott rá a bőrgyógyász. Nem ért sokat, nagyon sokat szenvedtem vele.
2013. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem is már javában viszketett a 12. hét előtt is, én is örültem neki :) most is sokszor viszket, mindennap kenem.
2013. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A dm-nek van stria elleni olaja is, az illatanyag mentes, és nagyon szuper! Szerintem az olajok sokkal hatékonyabbak, mint a krémek!
2013. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 hét és a 20 hét között valamikor de van akinek nagyon hamar :) Nekem a nőgyógyászom annyit mondott rá hogy kenegessem ha nem akarom hogy kirepedjen. Boldog babavárást!!!!
2013. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!