Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szív meszesedés? Volt-e...

Szív meszesedés? Volt-e valakinek ilyenje a babájánál? Lett-e ez miatt nagyobb baj?

Figyelt kérdés
12 hetes ultrahangon nem volt semmi gond,most viszont a 18 hetesen azt mondta a Dr.Nő,hogy a pici szívénél meszesedést lát,azt mondta ne aggódjak,mert ez nem veszélyes,de azért menjek el genetikai tanácsadásra.Volt valaki ebben a helyzetben?Egészségesen született a Pici,és ha nem akkor nagyon beteges volt,elég gyógyszerrel kezelni,vagy műteni kellett ez miatt,vagy ez egyáltalán mivel jár?Aki tud erről akármit is az légyszíves írja meg mert nagyon aggódom,hogy mi lesz,Hétfőn megyek az orvosomhoz,hogy Ő beutaljon genetikai tanácsadásra,de addig is jobb lenne valamit tudni erről,mert hasonlót találtam már google-ön,de magzatnál nem írja semelyik oldal,legalább is Én nem találtam. :(
2013. dec. 15. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,azért ez nagymértékben megnyugtatott,azért biztosra csak akkor fogok megnyugodni,ha már voltam tanácsadáson,de addig is legalább már tudok erről valamit,és hálistennek,minden más eredményünk jó,amik már voltak vizsgálatok.Még egyszer nagyon szépen köszönöm.
2013. dec. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!