Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kimostam, vasaltam mindené...

Már kimostam, vasaltam mindenét a picinek 35 hetesen. Mégegyszer kimossam vagy nem lesz baja, ha ennyit áll a ruha a szekrénybe? Kiságyat se tudom, hogy összerakjuk-e.

Figyelt kérdés
Most 36 hetes vagyok,a méhszáj nyitott mostmár,bár végig 3100 volt most 2100 lett.Mikor érdemes összerakni a kiságyat,a baldahnra,ágynaműre ,stb. gondolok?
2010. febr. 10. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már én is rég kimostam mindent és össze van állítva a baldachin stb.is!Szerintem semmi baja nem lesz a ruháknak és különben sem jó túlsterilizálni a babát.

37 hetes kismama

2010. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a 34. hétre én is kész voltam a ruhák kimosásával, vasalásával. Mégegyszer ne fogom, nem lesz semmi baja a szekrényben. nekem a kiságy össze van rakva, csak nincs megágyazva. Azzal várok kb. a 37. hétig. Inkább én csinálom meg, mint a férjem. Maximum letakarom majd valamivel.
2010. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, szekrénybe tetted, így ott nem porolódik. A kiságyat akár most is összerakhatjátok, vagy apa is, amikor a kórházban vagytok. Az ágyazás pár perc, akkor is megoldható, ha hazaértek. De ha mindent el akarsz készíteni, már most megcsinálhatjátok, meg is ágyazhatsz és letakarod egy takarófóliával vagy pléddel.
2010. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mégegyszer kimosni őket. Elég, ha pormentes helyen vannak.

Könnyű szülést Neked!


22 hetes kismama

2010. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat.Én is könnyű szülést kivánok mndenkinek!
2010. febr. 10. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!