Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok? Elmennétek...

Ti mit csinálnátok? Elmennétek fizetős ultrahangra?

Figyelt kérdés
Most karácsonykor mondanánk el hogy terhes vagyok, jelenleg 15 hetes, tehát még nem érzem. Nem tudom mi van bent, kicsit aggódok hogy spontán megáll a szíve stb. Így karácsony előtt nem nézett rá senki nem tudtam rávenni az orvost 30-ára van időpontom a magándokihoz de hát az már a bejelentés után lenne. Szerintetek keresek 3dmultrahandot, fizessek érte....
2013. dec. 16. 11:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha aggódsz menj el legalább megnyugszol én vesz.terhes vagyok és a tanácsadóba nem tudtam rá szedni a dokit egy + u.h-ra viszont aggódtam (25 hetesen) elmentem 4d-re és megnyugodtam meg nem beszélve arról nekem ez minden pénzt megért! ez egy élmény!
2013. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lemehetsz a védőnőhöz is, ők szoktak szívhangot hallgatni.
2013. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kértem a védőnőt is azt mondta a 20 hétig nem néz...
2013. dec. 16. 12:47
 14/20 Lienah ***** válasza:
Mi az hogy a 20. hétig nem néz??? nekem már a 12. héten nézett és azóta is...
2013. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a védőnőnél. Elmondta őszintén, hogy ezer éves a dopplerük és inkább nem paráztatja a kismamákat.
2013. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
direkt kértem, elmondtam azt is miért, ez volt a válasz (egyébként valami borzalmas védőnő) az orvossal is beszéltem ő is csak rázta a fejét...
2013. dec. 16. 13:27
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire parázol, akkor én is ajánlom a szívhanghallgatót, megéri az árát, én is kaptam a férjemtől, és jó kis közös program hallgatózni. :)

Ha 15 hetes vagy, akkor azért a problémák esélye jelentősen csökken, de ha megnyugtat, akkor menj el fizetős vizsgálatra. Nekem megérné azt a pénzt.

2013. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
elmennék
2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15. héten már bőven túl vagy a rizikós időszakon, szóval szerintem túlparázod a dolgot. Akkor az elméleted alapján aki 20 hetes korában érzi a babát, addig ne is szóljon, mert bármi lehet. Amúgy ha meg onnan nézed, bármikor történhet baj, nem biztosíték az sem, ha valakit agyonvizsgálnak. De persze e nagyon-nagyon ritka.

Én a helyetekben teljes nyugalommal bejelenteném. De ha megnyugtat, menjetek Uh-ra. Már ha kaptok még valahol időpontot.

2013. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a sok vàlaszt. Tudom hogy túlparàzom, csak eddig vetèlèses emberek papírügyeitt intèztem, ès sajnos ezek a szàmok ègtek az agyamba. Bejelentkeztem csütörtökre.
2013. dec. 17. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!