Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek melyik szakasz...

A terhességetek melyik szakaszát élveztétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék mások véleményére is.

Nálam az első trimeszter émelygésekkel teli volt. Nem volt még pocakom, nem éreztem magam terhesnek.

Most félidős vagyok, és elmúltak a rosszullétek, érzem a babámat mocorogni, van már pocakom, de nem akkora, ami akadályozna bármiben is, energikusnak érzem magam. Most olyan jó. Most annyira élvezem a terhességet, hogy legszívesebben lelassítanám az időt.

Félek, hogy a harmadik trimeszterben már szó szerint terhes leszek, teher lesz a nagy has, nem fogok tudni rendesen aludni, vizelettratási gondjaim lesznek, vizesedni fogok, túlsúlyos leszek, stb..


Ti hogy éltétek, élitek meg a terhességeteket?


2013. dec. 16. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az elejen rosszul voltam.

Rossz volt,hogy nem erzem meg mozogni a lanyomat.

Aztan a fejem fajt,aztan a koldokom.

Vegre mozog!

Nem mozog minden nap.Mi lehet a baj?

Nem nyomom ossze alvas kozben?

10 perceknent pisilek,ejjel is.

Leszakadnak a bordaim,alig birnak el a labaim.

Szamolom a magzatmozgast.

Volt 10? Vagy nem?

Mikor kell hivni a dokit?


:)


Kb igy volt/van minden.

Imadom,ahogy mocorog,nyujtozik,csuklik a pocakomban,de jo volna,ha mar kint lenne.

En azoknak a noknek a taborat erositem,akiknek nem csupa csoda a terhesseg.

Vagyis de,de kozben megsem:)


Nagyon varom,hogy megszulessen.


Most kezdem a 36. hetet...

2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! :)
2013. dec. 16. 19:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem az eleje testileg teljesen jó volt, nem voltak rosszulléteim egyáltalán, csak aggódtam kicsit egy korábbi vetélés miatt. Második trimeszterben én nagyon fáradt voltam és nagyon nehezen viseltem a kánikulát. A 3. trimeszter egyelőre a legjobb, már nyugodt vagyok, hogy a baba már nem lesz koraszülött, a pocim még mindig nem olyan nagy, hogy akadályozna, és az erőm is visszatért. (Most vagyok 37 hetes, meglátjuk mi jön még a következő hetekben.)
2013. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na, ha egy 37 hetes kismama azt mondja, hogy nem vészes a 3. trim., akkor nem félek én se. :)
2013. dec. 17. 07:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy fura, de kb egyik részét sem. Az első trimeszterben rettegtem,hogy elmegy a baba ( PCOS-sel estem teherbe) a második trimeszter elején pár napig kórházban voltam vakbélgyanúval, a második trimeszter végén kevés magzatvíz miatt kellett genetikára mennem, majd kinyilt a méhszájam.

33 hetesen pedig már azt hitték szülni fogok, akkora hasam volt, kb egyfolytában aludtam volna, tele volt a tököm,hogy mindig fájt valamim... Szóval nagyon vártam a végét! :-)

De talán akkor volt a legjobb, amikortól mozogni kezdett a kisbabám, az mindig elvarázsolt. .

Kitartást mindenkinek. :D

2013. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!