Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt veletek a terhességete...

Történt veletek a terhességetek során cikis vagy vicces dolog?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki igen: 7 hónapos terhes voltam, valamiért be kellett mennem a Nyugatihoz.Már indultam haza, de annyira elkezdett fájni a derekam, hogy alig tudtam menni. Megpróbáltam levonszolni magam a lépcsőn a metróhoz, de nem ment. Annyira kétségbeestem, hogy most hogy jutok haza, hogy kitört belőlem a sírás. Odajött egy nagyon helyes fiatalember és kérdezte, h mi van. Mondtam, neki, h begörcsölt a derekam, nem tudok lemenni a lépcsőn. Erre az ember se szó, se beszéd felkapott a karjába és lecipelt a metróig. :)
2013. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök aranyos történet, első! :)
2013. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszem 6 vagy 7 hós voltam amikor épp hüvely vizsgálatot tartott a dokim.

Lábaim az egekben..matat.mutat.mondogat...erre OFF....pukiztam

Esküszöm nem éreztem hogy kell,de gondolom ahogy ott bent matatott "kisegítette "

Szerencsére nagyon jófej dokinőm volt..nevetett és mondta h semmi baj...ez ilyenkor megállíthatatlan

2013. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyira nem ciki mert nem látta senki de nekem az. Tüsszentettem miközben épp pisilni indultam, és hát összepisiltem magam. Sose volt még ilyen. Még nem szültem meg és nagyon félek hogy legközelebb nyilvanos helyen és nem itthon történik meg.
2013. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahang után még fekve voltam és törölgettem le magamról a gélt, majd amikor végeztem, az orvos nyújtotta a kezét. Hát én kapásból belenyomtam a kezébe a trutyis törlőkendőket, és csak utána esett le, hogy felsegíteni szeretett volna.. :D Nem szólt semmit, de az a nézés.. :D Enyhén tramplinak éreztem magamat :D
2013. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6 hónapos terhesen ebéd után mentem vissza az irodámba, és eleresztettem egy emberes büfit, de olyat, hogy még egy építőmunkás is megirigyelte volna. :) Csak azt nem vettem észre, hogy az irodám mellet lévő tárgyalóban éppen véget ért a megbeszélés és tódultak ki az emberek...
2013. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a sztorikat.Akkor nem csak én vagyok ilyen peches.Nem is mertem elmondani senkinek.2történet(16hetes terhes vagyok még csak) Nagyon csúnyán megvagyok fázva.Köhögök,tuszogok stb.Üzletből jöttem haza,már nagyon kellett pisilnem,már alig tudtam visszatartani.Erre a lépcsőházba az ajtonk előtt eltuszentettem magam és hát bepisiltem.A baj hogy ott volt egy szomszéd bácsika.Látta elmosolyodott én már majdnem sírtam,megakart vigasztalni és azt mondta neaggodjon kedves velem is előfordul pedig én terhes se vagyok :)
2013. okt. 10. 14:27
 8/9 A kérdező kommentje:
A másik,de az nagyon durva.Éjjel többször kell kimennem vcre.Párommal alszunk,azt álmodom hogy vcen ülök és pisilek,erre felriadok és bepisiltem.Úgy látszik nekem nagyon kell vigyáznom az ilyenekre
2013. okt. 10. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbitól én is mindig tartok, éjjel hogyha felkelek mindig megcsípem magamat, hogy tényleg nem álmodom és fent vagyok e, mielőtt pisilnék... :D Tudom nem sokat vigasztal, de ez tényleg gyakori a kismamáknál, sokakkal előfordul. :)
2013. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!