Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom az anyagiak miatt,...

Aggódom az anyagiak miatt, kezdő terhes vagyok. Hogy vagytok ti ezzel?

Figyelt kérdés
A következőben szeretnék tanácsot kérni, főleg olyanok válaszát várom, akik már rendelkeznek babával, de mindenkié érdekel. Jelenleg még terhességem elején vagyunk, fizetésileg nem panaszkodom, viszont számolgattuk, ha majd már nem fogok tudni dolgozni, táppénzre kell majd mennem, ami a fizu 60%-a, szülés után a fizu 70%-a lesz. A párom jövedelmével+ majd leendő családi pótlékkal együtt marad, majd mindent kifizetve (hitel, számlák) kb. 40 ezer Ft-unk marad/hó. Még nem tudom hogy fogunk ebből majd kijönni, kaja + baba. Ti hogy vagytok ezzel? Nem felelőtlenség így babát várni?
2009. nov. 24. 22:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok. Ma egy kicsit megnyugodtam már, mert emiatt az elmúlt napokban nem sokat aludtam. Köszönöm az összes véleményt. Sokat segítetek ötletekkel, de tényleg.
2009. nov. 25. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!