Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki így orvoshoz menni? 39 hkm

Ciki így orvoshoz menni? 39 hkm

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja borotvalkoztam. Eddig mindig megborotvalkoztam elotte, de már nincs erőm. Fogadott doki. Ennyi belefer, vagy kuzdjek meg vele? Szerintetek? (Telefonról irok...)

2013. dec. 17. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igaz nem szültem még. De pár éve folyamatosan hüvelygombám volt, hallottam, hkgy attól is lehet, hogy nincs szõr, ami a bacikat felfogja. Kipróbáltam igaz nem mult el, de rájöttem, hogy mennyi idõt spórolok így meg :) (na jó nyáron a bikini vonalat megigazítom, mert az tényleg ciki, ha a fürdõ ruhából kikqndikál a szõrcsomó :)

De az nem érdekel, hogy a doki mit gondol errõl, az a lényeg, hogy a férjem NEM várja el, hogy fazonra igazítsam. Nem érzem ez miatt igénytelennek magam, az meg hogy a dokinak nem tetszik és? azt a pár percet kibírja.

2013. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!