Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel nagyon görcsölt a...

Ma reggel nagyon görcsölt a hasam, de hál' istennek nem véreztem. 6 és fél hetes vagyok, lehetséges, hogy ezek a görcsök vetéléshez vezetnek? Létezik olyan, hogy a magzat elhal és én nem vérzek?

Figyelt kérdés
2007. okt. 7. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezik. Nekem múlt nyáron a 15. héten méhen belül elhalt a babám, de semmi jele nem volt, nem véreztem. 2 héttel később az Uh-n mutatták ki.
2007. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 7. hétig görcsölgetett a hasam, de sokat pihentem és lassan lassan elmult, a vizsgálaton uh-n minden rendben talát a doki. Bár nekem nem voltak erősek a görcseim azt mondják azért volt mert nő a méhem. Sztem nyugodj meg ne a legrosszabbra gondolj mert az aztán tényleg nem tesz jót!!!

Vigyázz magatokra!!!

2007. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha vérzés nincs (ami nemsok eset)de mindig van kivétel, akkor a hasad nemcsak 1szer fog gorcsolni,ha nem ismételten,de akkor már mindenkép menj el orvoshoz,meg ha rosszul lennél akkor is, ugyanis az elhalt baba komoly fertozéseket okozhat az anyuka testében!De szerintem ha már minden oké lessz és nem fogsz gorcsolni,nemfeltétlenul kell gondolnod a legrosszabra, az is lehet hogy a te mééhed érzékenyebb,lassabban kezd széthuzodni, vagy pont menzidnek kellett volna megjonnie,szoval bármi lehet..sok szerencsét
2007. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!