Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megindult vajon? Tanácstalan...

Megindult vajon? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Reggel voltam dokinál NST-n ott semmi összehúzódás nem volt csak aktív baba viszont már reggeltől görcsölgetett a hasam, azt hittem, hogy csak wcre kell mennem. Ez az érzés nem múlt el csak gyarapodott. Nővérke azt mondta, lehet karácsonyra meglesz. Azóta is rám jön az inger,hogy wc (de nem kell) meg fáj a derekam és a baba nagyon feszít lenn. Rendszertelen hullámokban jön. Valaki esetleg akinek volt ilyen?
2013. dec. 23. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolom megszültél, mivel nem írtál. :) Gratulálok, ha így van! :-)
2013. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fogjuk megtudni
2013. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen megszültem még aznap este!:) kisfiúnk lett erős egészséges :)
2013. dec. 27. 23:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulalok! Sok boldogsagot es egeszseget kivanok! A legszebb karacsonyi ajandek! :)

elso valaszolo

2013. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen a legszebb és felejthetetlen és gyors volt a lefolyása. :)
2013. dec. 28. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!