Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok. Mit tudok...

Tanácstalan vagyok. Mit tudok tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Szeptember 23 án keztem el dolgozni ,az új helyemen ,rá egy hétre kiderült hogy vàrandós vagyok:). Gondoltam ki húzom a 3 hónapot ,hogy ne tudjanak elküldeni. Most úgy alakult ,hogy nem tudok tovàbb dolgozni,nem engedi az orvos ebben a munkakörben. Egy pàr napja tàppénzen vagyok. Tanácstalan vagyok ,hogy hogyan lesz tovàbb. Mit fog lépni a cèg. Valószinű felbontjàk a szerződést, azok után is kapok táppénzt? Vagy hogy zajlik? Később gyedet fogok kapni? Nagyon szerencsétlenül jött ki a helyzet, remélem valahogy jól kijönnénk belőle és nyugottan tudok a babàra koncentrálni:) Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 2. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az első munkahelyed, előtte dolgoztál valahol?
2013. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, persze évek óta. Szeptember 16.án jöttem el az elöző munkahelyemről.
2013. nov. 2. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel fel fogják mondani a szerződést. Gyedet fogsz kapni, mivel volt munkaviszonyod folyamatosan, viszont táppénzre nem tudsz ebben az esetben elmenni, mert nem lesz honnan. DE! Menj be a munkaügyibe ha felbontják a szerződést és ott tudsz munkanélkülit igényelni. Mivel volt munkaviszonyod valószínűleg meg is kapod.
2013. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!