Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől lehet nekem teljesen...

Ettől lehet nekem teljesen egészséges terhességem, igaz?

Figyelt kérdés
5+5 hetesen voltam UHon minden rendben volt,volt szivhang CRL 10 mm. Nagyon boldog vagyok csak mindig paràzok...ciciim fàjnak és nagyon émelygek naponta többször öklendezem és alig birok enni keveset.De nem hànyok pedig vhol azt hallottam hogy az a "jó" ha hànysz.Most 7 hetes vagyok. Szerintetek??
2013. dec. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a várandóság első 3 hónapja legalább a 80 % ánál.
2013. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az sem gond ha hánysz, de az sem, ha nem hánysz. Akkor se ijedj meg, ha egyszer csak minden terhes tünet eltűnik, ez is természetes. Ne aggódj!
2013. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy az a jó hahánysz. ne higgy már el minden hülyeséget.... sok nönek mégcsak hányingere sincs mégis egészséges babát szül. A hányingert a HCG hormon okozza. akiben ez magasabb az rosszul van, de azzal szokták vigasztalni a kismamákat hogy a magas HCG szint erös terhességre utal. Szerintem te is ezt hallottad. Neked is van tünete tehát biztos magas a HCG szinted. Nme kell feltétlenül hányni. Örülj neki épp elég ez is gondolom. De hidd el sok kiamamának az az elsö tünete amikor elkezd nöni a pocakja. Ez a rosszullétes nagyban alkati kérdés is.
2013. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első babával nekem, csak a cicim fájt és kimaradt a mensi. Semmi más tünet nem volt. Hányinger - hányás nem volt, ilyen olyan rosszul lét nem volt és még kívánós sem voltam,a terhesség 9 hónapja alatt egyszer sem. Mégis egy egészséges kisfiam lett, akinek még egyszer sem volt semmi baja(még hőemelkedés és köhögés sem pedig mindennap kint van még a minuszokban is min. 1 órát) és most 18 hónapos
2013. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hánytam a terhességem elején egyszer sem, 38 hetes vagyok.
2013. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nemcsak nem hanytam, hanem emelygni sem emelyegtem egyik terhessegem alatt sem. Ennek szefintem orulni kene, ki a fene szeret hanyni? :)
2013. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!