Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok 4...

6 hetes terhes vagyok 4 nappal ezelött nem láttuk még a babát mert állitolag tul pici? A vizsgálat ota vérzek a tegnap meg darabos is volt holnap ujra megyek dokihoz ha nincs változás marad a korház.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 09:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de én nem várnék.........sőt én eddig sem vártam volna. A helyedben azonnal elmennék orvoshoz.

Remélem rendben vagytok mindketten

2009. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
szerintem azonnal menyél a korházba hogy vizsgált meg ez az idióta elég lettvolna suóimán ultrahang!!szoritok ne legyen gond!!!
2009. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vészmadár lenni, de ez akár vetélés is lehet. Ahogy észrevetted, hogy vérzel, azonnal vissza kellett volna menned az orvoshoz. Addig is amíg nem lát orvos, feküdj, pihenj sokat, s ne emelgess! Reméljük a legjobbat.
2009. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem várnék, menj vissza az orvoshoz.

Csatlakozom az előttem írókhoz.

remélem minden rendben lesz.

2009. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
de a tegnap is voltam dokinál a vérzés miatt kézzel vizsgált meg s azt mondta nincs vetélés mert csukott a méhszáj.én ugy gondoltam hogy esetleg megjött mert olyan görcsiem voltak pont s távozott 1 nyálkahártya darab is azt is mondtam a dokinak.holnap reggeg vizs.uh-val ha akkor sem lát semmit akkor méhenkivüli
2009. nov. 27. 10:14
 6/36 A kérdező kommentje:

De ha csak darabos és a mensimnél roszabbak a görcseim akkor röktön megyek a korházba.

De talán lehetek kis terhes is az mit jelent pontosan?

Nagyon köszönöm a válaszokat

Amugy 3pozitiv tesztem volt.

2009. nov. 27. 10:19
 7/36 anonim ***** válasza:

Hááááááát én orvost váltanék...........baromi megnyugtató, hogy zárva a méhszáj. Oké vannak különleges terhességek, amikbe esetlegesen belefér a vérzés, de ez engem nem nyugtatna, hogy egy ilyen mondattal elintéz. Se gyógyszert nem adott, se semmit....... Méhen kívüli? És ezt miért nem tudta megnézni uh-al? Lehet én vagyok 22 hetes terhesen ennyire tudatlan, de ezt szerintem már most látni kellet volna egy uh-al.

Hát........én változatlanul azt mondom, hogy irány egy másik orvos, főleg ha "pirosan" vérzel.

Írj majd mindenképp, hogy mi van veletek.

Első voltam

2009. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

4 nap vérzés, és a doki szerint no para?

Nem semmi...

Én is mennék inkább máshoz!

2009. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen már látnia kellett volna valamit. A darabos vérzés pedig vetélésre utal. Azonnal doki!!!
2009. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam hogy dokit váltok..........mert aggaszt hogy 5hetes voltam s nem látott semmit se méhen belül se méhen kivül s vasárnap ota vérezgetek

De a tegnap olyan erös volt a vérzés hogy én biztosra hittem hogy megjött s hogy elment a baba persze amit még nem láttam

Holnap ha nem tudja még mindig hogy mi van befektet mert méhenkivülire gondol

2009. nov. 27. 10:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!