Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul ilyen más kismamákka...

Előfordul ilyen más kismamákkal is?

Figyelt kérdés
36/4 hkm vagyok. Most az utóbbi két napban úgy érzem hogy fel tudnék robbanni! Állandóan feszült vagyok, mindenen felkapom a vizet. Egész nap álmos vagyok este pedig nagyon nehezen alszom el. Még azt sem mondhatnám hogy a pici mert annyit mocorog mert nem mozog túl sokat most már.

2013. dec. 27. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! En meg csak 21+4 hetes vagyok, de nekem is megvannak ezek a problemaim :/ Mindenen, a legaprobb dolgokon is felkapom a vizet par napja, nem ismerek magamra, konkretan ejszaka raszoltam a paromra, hogy "vegye halkabban a levegot, mert idegesit".......

Tok rosszul erzem magam emiatt, mert amugy nagyon turelmes ember vagyok, en sem foghatom a babakra(ikrek), mert nagyon nyugodtak, szoval nem tudom, mi bajom. :/

Kitartast neked, mar nincs sok hatra :)

Udv, Nati

2013. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem, nemtudom én sem vagyok amúgy ilyen a párom is ha közeledik rászólok mert csak ingerel=( gratulálok az ikrekhez =)

üdv:Vivi

2013. dec. 27. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, én 15 hetes vagyok. Sztem a megborult időjárás miatt vagyunk ilyenek.
2013. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En arra gondoltam, hogy mar beleorultem az itthonulesbe. (10 hetes korom ota itthon vagyok)

Raadasul idegen orszagban, oriasi varos (Moszkva) nem is nagyon megyek sehova, mert a vegen meg eltunok :-)

Nati voltam

2013. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem rossz ilyen távol? vagy ott éltek?
2013. dec. 27. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Parom orosz, mar masfel eve itt elek vele. Nem rossz, csak meg mindig nem szoktam meg :)
2013. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti az időjárás is közrejatszik,mert egész terhességem alatt tök nyugis voltam nyugodtabb kiegyensulyozottabb mint valaha. De par napja ugyanigy vagyok.minden idegesit. Veszekszem. Beindult a fészekrako ösztön rendesen amit a párom nem érez át egyáltalán. Ma ezen összevesztünk. Én már szeretnék mindent megvenni kiságyat pelenkázot. Aproságokat és majd elkezdeni diszitgetni a szobát. Márciusban születik de a párom szerint még bőven raérünk. Pedig tudja hogy ugy érzem hamarabb fog jönni, és hogy az a nagy félelmem hogy az utolso hpnapban semmit nem tudok majd csinalni vagy neadjisten be kell feküdnöm. De nem..nem könnyiti meg a helyzetem.
2013. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!