Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is előfordul ez?

Piroska és a farkas kérdése:

Másnak is előfordul ez?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtem a 2. trimesztert, tehát igazán nem mondhatom, h mekkora terhek nehezednek a gerincemre, mégis néha annyira fáj a gerincem legvége - hogyis hívják, farkcsont vagymi? - hogy lépni is nehéz. Mintha be lenne akadva egy csont, vagy nem is tudom. Aztán enyhül, vagy el is múlik, aztán újra előjön...járás és fekvés közben is, szinte testhelyzetfüggetlen. Más is van így? Elvileg hátrahajló vagy hátulfekvő méhem van, legalábis egyszer ezt mondták.
2013. okt. 7. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is voltam így. A helytelen tartás eredméye volt. A növekvő súlynak engedtem és sokszor engedtem előre esni a medencém. A gerinctorna, kismama jóga segített. PL. ez a videó, csak szépen, lassan,óvatosan! http://www.youtube.com/watch?v=kSwYbmIMXxg


:) és annak ellenére, hogy mindenki javasolta a magasabb fej alatti párnát alváshoz, ahogy lecseréltem egyetlen kispárnára, reggelre mindig elmúlt a fájdalom, és mindig kicsit kevésbé jött vissza, míg 27. hétre meg is szűnt.

2013. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, kismama jóga. Akkor is, ha semmi panaszod nincs. Valahogy ellazít, fitten tart, és összetartja az ember testét-lelkét.
2013. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!