Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki minimálisan barnázott...

Volt aki minimálisan barnázott a terhesség elején és nem ment rögtön dokihoz, de minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerencse kérdése. Az a biztos, amit az UH-n lát a doki.
2009. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az első 3 alkalommal rohantam, de a következő alkalmakkor már nem. Az elsőnél még megijedtem, a másodiknál is, mert az erősebb vérzés volt. A harmadiknál már annyira nem. A többit méhösszehúzódás okozta, orgazmus. Csak pár óráig tartott a barnázás. Hálistennek a 13. hét közepétől megszűntek ezek a dolgok.

De a fordítottját is tapasztaltam, mikor 10 hetes uh-on közölték, h nem él a babám, és 2 héttel le van maradva a fejlődésben. És még egy csepp vérre utaló barna vagy rózsaszín pötty se volt soha a bugyimon. És nem is görcsöltem...

2009. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először nem mentem, de aztán mégis ( 1 hét után) és jó, hogy elmenetm, mert haematómám volt, ami szerencsére 2 hét pihenés uánfelszívodott.

Inkább menj fölöslegesen, mint hogy ne menj és baj legyen.

2009. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 27. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 9 hetes terhes.A 6.héten egy ici picit barnáztam.Másnap rohantam a dokihoz,aki látott petezsákot de még szívhangot nem.Még idegesebb lettem,mert volt már egy vetélésem(akkor semmit nem éreztem,és jele sem volt).

Ezen a héten kedden voltam uh-on,ott mindent rendben talált a doki,de másnapra megint egy ici pici barnás nyák,és azóta 2-3x ismét volt.Dokihoz csak jövő héten megyek,mert sok mindent nem tud csinálni,mivel a 18 hós fiam szopizik és így még hormonpótlást sem adhat.De remélem,hogy minden rendben lesz!

2009. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!