Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit fel ír az orvos...

Mi az amit fel ír az orvos szülés után a babának? Amit ki kell váltani? (tisztálkodószer, vitamin) Meg úgy mindenre gondolok!

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, amennyire én tudom: hexachlorophenes hintőpor, gyógyszertári olaj, popsikenőcs, fürdetőkenőcs, lázcsillapító kúp, K és D vitamin. A védőnőm adta a listát.
2009. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

kb. az amit az első leírt, de a védőnő biztosan elmondja időben majd,ha nem kérdezz rá!!

2009. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki tud árat is írjon!Köszi
2009. nov. 27. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem anya váltotta ki, vett még pluszban negoranormon popsitörlőkendőt, steril vattát, és steril gézlapot, így fizetett 3484 Ft-ot.

Sajna részletezni nem tudom, mert a blokkon külön kupakok is szerepelnek 14 ft-ért, meg pet flakon 37 ft, meg ilyenek, nem igazodom ki rajta.

De nem vészes az ár.

2009. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, és igen, ezek, amit az első válaszoló írt.

előző voltam

2009. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak popsikenőcsöt,K és D vitamint írt fel.

De én vettem még gézlapot,vattát,glicerin-boraxot (szájpenészre),alkoholt a köldökére.Ezek nem drágák.

Fürdetni tiszta vízbe fürdettem.

2009. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi a kórházban kaptunk popsikrémet és hintőport, azt haza is vihettük. amúgy a gyógyszertári cuccok (fürdető, popsikrém, vatta, alkohol, vitaminok, D és K) nem drágák. ezek mellett nekem a gyerekorvos írt még fel lázcsillapiító kúpot és oldatot és C viatamint, hogy legyen otthon.

amit hiányoltam így utólag a biztonsági tápszert . mielőtt leharapnák a fejem az elvakult szoptatáspárti anyukák jelzem én is szoptattam volna. két hetesen azonban alig volt tejem, és együtt bőgtem a gyerekemmel vasárnap délután vidéken (ahol nincs ügyelelets gyógyszertár).

akkor jutott eszembe, hogy egy kedves ismerősöm a babám születésekor írt smst, hogy ha valami gond van neki van tápszere. másképp nem tudom mit csináltam volna.

azóta 3 és fél hós a kicsim és kb két hete, már csak éjszakára kap tápszert, szinte visszatértünk teljesen a szoptatásra.

mindenesetre én ezentúl mindig tartok itthon tápszert.

2009. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!