Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang kinek mikor...

Magzati szívhang kinek mikor jelentkezett legkésőbb? A terhesség 8-9. hetében esetleg? Vagy később?

Figyelt kérdés
A menzesz 1. napjától 6-7 hét a szívhang, vagy a baba tényleges kora? Mert én november 21-én kaptam vissza a lombikbabámat, tehát mire beágyazódott kb. december eleje óta lehetek terhes, de tegnap szívhang (a doki szerint: életjel) még nem volt! :(( A baba kora kb. 5-6 hét (a menzesz 1. napjától pedig 8 hét, dehát abból minimum 2-3 hét semmi...) Jövő héten mindenképpen visszamegyek, mert azt mondták nem él! Bízhatok még az életjelben szerintetek?? Teljesen el vagyok keseredve!!! :(

2014. jan. 4. 10:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!
2014. jan. 4. 11:05
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálatkor aktuális kor (azaz a mérete alapján mért kor) 6 hét. Én úgy tudom, hogy 6 hetesen még nem feltétlenül "kötelező" a szívhang. Én nem is értem, hogy egy orvos, hogy mondhat első blindre missed ab-ot. Amikor én elvetéltem az első babámmal (ahol még CRL-t sem tudott megállapítani orvos, csak valami maszat szerű utalt arra, hogy talán terhes vagyok), még akkor is azt mondta a dokim, hogy várjunk egy hetet, hátha... A te leleted ezerszer biztatóbb és mivel lombikról van szó, én úgy gondolom, hogy a dokinak nem igazán a nagykönyv szerinti tézisek alapján kéne hozzáállni a várandósságodhoz. Nagyon drukkolok és írj mindenképpen!
2014. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Hozzászóló!

Megkönnyeztem bíztató szavaid!!

Minden tünetem, ami előtte is volt, megvan....

Nagyon reménykedem! (Remélem nem hiába) A párom szerint a természet már megoldotta volna, ha nem életképes (a vetélést megakadályozó hormonpótló gyógyszerek ellenére is)! Tehát Mindenki reménykedik!!

2014. jan. 4. 12:04
 14/33 anonim ***** válasza:
Nekem csak 6 hét után volt szívhang. 5+6 naposan még nem. Mindenkinél más. A lombikos babákhoz nem értek, de az egyik kolléganőmnek a 9. hétig vártak a szívhangra és utána távolították csak el az üres petezsákot. Akkor is azért, mert elkezdett összeesni. Tudom, hogy nálad más a helyzet, hiszen egyértelműen tudni lehet a baba korát, de szerintem nem olyan rosszak a kilátások, hogy már most ennyire aggódj. Próbáld elhinni, hogy minden rendben lesz és ezzel teszel most érte a legtöbbet. Néhány napon belül már többet tudsz és kívánom, hogy minden rendben legyen. Majd írd meg, hogy mi a helyzet.
2014. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen megírom, ennyi megpróbáltatás után remélem, csak jó hírt mondanak!

Ez életem leghosszabb hétvégéje!!!

2014. jan. 4. 13:00
 16/33 anonim ***** válasza:
Szia! Én november 20án mensiztem utoljára. 6+2 hetes uhn voltam, az embrio 8mmes volt. Szívhangot nem hallgattunk, majd 2 hét múlva, 8 hetesen. Drukkolok neked.
2014. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

nekem 5hèt 6naposan làtszodot h mozog az ultrahangon a szive de 9hèt 5naposan màr meg is nèztèk a szivhangot.

18h3nap

2014. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ma voltam másik orvosnál... Ő sem látott még életjelet, viszont a petezsák nincs összeesve, úgyhogy visszahívott péntekre...hátha "beindulunk"...Annyira bízom benne!!!
2014. jan. 6. 15:35
 19/33 anonim ***** válasza:
jajj nagyon drukkolok!!!!
2014. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem segíteni fog!!!!
2014. jan. 6. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!