Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang kinek mikor...

Magzati szívhang kinek mikor jelentkezett legkésőbb? A terhesség 8-9. hetében esetleg? Vagy később?

Figyelt kérdés
A menzesz 1. napjától 6-7 hét a szívhang, vagy a baba tényleges kora? Mert én november 21-én kaptam vissza a lombikbabámat, tehát mire beágyazódott kb. december eleje óta lehetek terhes, de tegnap szívhang (a doki szerint: életjel) még nem volt! :(( A baba kora kb. 5-6 hét (a menzesz 1. napjától pedig 8 hét, dehát abból minimum 2-3 hét semmi...) Jövő héten mindenképpen visszamegyek, mert azt mondták nem él! Bízhatok még az életjelben szerintetek?? Teljesen el vagyok keseredve!!! :(

2014. jan. 4. 10:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
...már rémálmaim voltak az éjjel...!!:((
2014. jan. 7. 08:23
 22/33 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott ma az orvos? Őszintén remélem, hogy jó híreket kaptál.
2014. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat, de sajnos rossz híreket kaptam! :'((


Továbbra sincs életjel, és nem is nőtt ebben a 4 napban semmit, úgyhogy hétfőn műtenek! Előtte még egyszer megnézik UH-n, de akkor már csak a végső bizonyosság kedvéért...végül is naptár szerint már a 10. hétbe lépnék.


(3. lombik, első megtapadással.)


Azzal vigasztalom magam, hogy biztos beteg volt:(, de még így sem jobb...:(egyfolytában csak bőgni tudok és bár erősnek tartom magam és tudom, hogy idővel helyrejövök, ez mégsem segít, egyáltalán nem!!!

2014. jan. 10. 15:09
 24/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom..:(
2014. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részvétet!:((
2014. jan. 10. 15:21
 26/33 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom:( A hétvégéd nem lesz egy leányálom... De légy erős! Sikerülni fog, talán a következő! Tényleg nagyon együttérzek veled. 7hkm
2014. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Igen...én is mindig ezt mondom magamnak!

Remélem úgy lesz, köszönöm a biztatást!


Annyit már most tudok, hogyha eljutunk odáig az mindenképpen más lesz, mert fagyibabánk eddig nem is volt (most pedig még 2 vár reám), de a legközelebbi -talán pont ezért- sikerülhet!

De addig még lesz 3-4 hónapom, hogy regenerálódjak, mind fizikailag, mind lelkileg!:(

2014. jan. 10. 16:39
 28/33 anonim ***** válasza:

Sajnalom,bar nem szoltam hozza,azert izgultam ertetek :(

Legkozelebb biztosan sikerulni fog!Addig gyogyulgass testileg es lelkileg is.

2014. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Kedves Sandyka!

Köszönöm neked is!

..., hogy izgultatok velem/velünk együtt!

Minden jó szó segít átvészelni a következő időszakot!

...és igen! A következőnek most már sikerülnie kell! Nincs mese!!:)

2014. jan. 10. 21:53
 30/33 anonim ***** válasza:
szia! először is nagyon sajnálom! Másodszor: tavaly januárban volt egy missed ab.om imperfect vetélés miatt,akkor az volt a 15.lombikunk, előtte volt egy vetélés és két súlyos méhenkívüli hasűri vérzéssel. Februárban a műtét - missed ab. után - szeptemberben újra belevágtunk a 16.lombikunkba, és most itt ficánkol a pocakomban a mi 17 hetes és 2 napos csodababánk!!! szívből kívánom Neked is ezt a csodálatos érzést, ne adjátok fel!
2014. jan. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!