Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang kinek mikor...

Magzati szívhang kinek mikor jelentkezett legkésőbb? A terhesség 8-9. hetében esetleg? Vagy később?

Figyelt kérdés
A menzesz 1. napjától 6-7 hét a szívhang, vagy a baba tényleges kora? Mert én november 21-én kaptam vissza a lombikbabámat, tehát mire beágyazódott kb. december eleje óta lehetek terhes, de tegnap szívhang (a doki szerint: életjel) még nem volt! :(( A baba kora kb. 5-6 hét (a menzesz 1. napjától pedig 8 hét, dehát abból minimum 2-3 hét semmi...) Jövő héten mindenképpen visszamegyek, mert azt mondták nem él! Bízhatok még az életjelben szerintetek?? Teljesen el vagyok keseredve!!! :(

2014. jan. 4. 10:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Legalább 3x olvastam el az üzeneted, mert nem akartam hinni a szememnek!!

A 16.-ra?! Hihetetlen a kitartásotok, és le a kalappal előttetek! Szívből gratulálok Nektek is a kisbabához!!!:)


....és hogy lesz-e nekem is ilyenben örömben részem?! Erre csak annyit tudok mondani, hogy: Ámen!!

2014. jan. 11. 08:10
 32/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miujság van veled??

2014. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
32%
Én 7,5 hetesen jutottam először az orvoshoz és már volt szívhang. De hallottam olyat, akinek csk 8,5 hetesen volt. Szerintem ne aggódj minden rendben lesz.
2015. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!