Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondta az orvosom, hogy...

Azt mondta az orvosom, hogy kicsit több a magzatvizem, mint a normális, ez nagy baj? Meg azt is mondta, hogy a baba lába kissé befelé áll, attól dongalábú lehet?

Figyelt kérdés
Azt mondta, lehet hogy csak éppen rosszul tartja, mert eddig ezt semelyik orvos nem mondta, de az is lehet, hogy csak a méhen belüli dongalábúságról van szó, de lehet, ha kijön akkor is ilyen lesz. Lehet ez ellen tenni valamit? Kicsit az apujának is befele áll, de nem is lehet észrevenni!
2009. nov. 29. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtudom,de eggyütt érzek veled,én ugyanugy parázok,mert nekem meg az ellenkezöje van.nekem állitolag kevés a magzatviz.nekem se mondott semmit az orvos,csak megijettem amit aneten olvastam rola.ugyh.én is parázok,de sajna,a valoságot márcsak akkor fogjuk megtudni,amikor megszületik.engem sajnos az elejétöl fogva paráztattak.mindig volt valami,elején nekem a down kor teszt is pozitiv volt,aztán kisebbnek nézték az uh-n.szoval már nagyon kikészitenek.alig várom vége legyen,ugyhogy sajna nekem elég problémás az egész.de remélem a kisfiam kárpotol mindenért.te hány hetes vagy?én 35,hála istennek nekem már közeleg a vég.
2009. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A donga láb, a kevesebb magzatvíznél szokott előfordulni. Nézesd meg más orvossal is. Melyik hétben vagy? Nekem is két héten keresztül kicsivel több volt a magzatvízem , ami a 40. hétre normalizálódott. Szerintem ne aggódj feleslegesen.
2009. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

32-33 hét körül vagyok! Eddig nem látott semmit, pedig már uh-zot máskor is, meg más doki is nézegette, mikor még kisebb volt, de ő se látott semmi rendelleneset!

Remélem gondtalan szülésed lesz, és próbálj meg nem aggódni! Amúgy hogy érzed magad 35 hetesen?

2009. nov. 29. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak a magzatvizes kérdésedhez tudok hozzászólni.Ha kicsivel több csak,az még nem baj.Sokat kell pihenni,hogy a több magzatvíztől nehogy korán kinyíljon a méhszáj mert feszítheti.
2009. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!