Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell a terhességi...

Mikortól kell a terhességi cukorra odafigyelni?

Figyelt kérdés

32 hetes terhes vagyok, és a zsömle+tej utáni cukrom 6,7 lett, és azzal ijesztgetnek, ez már nem jó. Több helyen olvastam, 7 felett kell rá figyelni. Meg kellene ismételni glükózzal is, hogy biztos legyen az eredmény? A 26 hetes eredményem rendben volt, és az éhgyomros cukrom most is jó.



2008. júl. 16. 12:52
 1/3 anonim válasza:
Szerintem teljesen rendben van a cukrod. Azért figyelj oda rá, már csak 8 hetet kell kibírni és a karodban tarthatod a csöppséget. Sok sikert!
2008. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is pont 6,7 lett a zsömle+tej után,engem is megijesztettek és oda kell figyelnem a szénhidrátoka
2008. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a terheléses cukvizsg. 8,7 lett. Kajával és egy kis odafigyeléssel 7 alatt tartható. Amúgy max.7,8 lehet.

A Te eredményed tökéletes, arra figyelj még hogy ne legyen nagy az ingadozás két kaja között!!

2008. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!