Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmondanatok nekem, kinek...

Megmondanatok nekem, kinek mikor mondta meg a doki h fiu vagy lany lakik a pocakban?

Figyelt kérdés
en most 14+2 hkm vagyok, es mar alig varom h megtudjam, legkozelebb jovoheten megyek uh-ra, szerintetek akkorra mar megtudja mondani, ha ugy fekszik a pici?

2014. jan. 9. 11:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat. Nekünk 12 hetesen már megmutatta a kukiját :)
2014. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem végülis lehet, nekem most a 16. héten látta már, hogy fiú, mert pont úgy feküdt, mintha pelusoznánk, felfelé lábak, közte mutatta felénk szemtől szembe a kukit:-)

De a lányomnál máshogy volt, őt csak a 25. héten a 4D u.h.-on tudtuk meg, hogy lány, addig egyszerűen nem akarta magát megmutatni, csak annyit mondott a doki, mindig, hogy fütyit azt nem lát, de nem tudja, attól még lehet az ott.

De minden hónap egy csalódás volt, hogy már megint nem tudtuk meg, a manóba. :-( közben meg unokatesóm folyton hívogatott, hogy na, lány lesz, mert a babaruhákat vigyük már el, ha lány, meg minden:-)

2014. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mi a 15. héten voltunk UH-n de nem mondta a doki, mondjuk nem is kérdeztük :)

Legközelebb a 19.re megyünk reméljük, ott már megfogjuk tudni :)


16 hkm

2014. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ti erzitek h fiu vagy lany lesz?

en eddig mindig fiut akartam de miota babat varok az elejetol azt erzem h lany lesz...

van akinek ez a megerzese bevallt?

2014. jan. 9. 11:27
 5/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


Én mindig is kislányt akartam, de most úgy érzem, hogy teljesen mindegy, csak egészséges legyen.

Szerintem kisfiút várunk :) :)

2014. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk a 16. héten mondta meg az orvos tutira, hogy kislány. :D

Én világ életemben azt gondoltam, hogy fiam lesz, "fiús" anyukának is képzeltem magam, viszont mikor állapotos lettem, akkor az első perctől lányt éreztem és az is lett. :D Gratulálok a babához

30 hkm

2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12 hetesen látszott a fütyköse.Mindig kislányt szerettem volna, de valahogy sejtettem, hogy kisfiú lesz. Azóta persze örülök neki, hogy így alakult.
2014. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24 hetesen 4 D Uh, addig úgy feküdt , hogy nem látszott semmi.
2014. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. hetin olyan 90%-ra mondta a doki, hogy fiú. A 30. hetin már biztosra mondta :-)
2014. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

1.baba 30 hét, kislány

2. baba 30 hét, kslány

3. baba 14 hét, kisfiu

2014. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!