Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már hetek ota itthon fekszek,...

Már hetek ota itthon fekszek, méhszáj miatt.30 hét ota-1110. az orvosom fekvésre itélt, meg salbutamolt kell szednem. Ma vagyok 36 hetes, voltam orvosnál, azt mondta, h még mindig 2hetet feküdjek. Nem tul szigoru?

Figyelt kérdés
ezt nem akarom,elhinni,hogy még mindig feküdnöm kéne.rengeteg teendöm van,uszik a lakásom,szo szerint kezd kosz lenni már.megami felháborito,hogy hogy feküdjek,ha holnap ultrahangra kell mennem,hétfön ctg-re,aztán csüt.vissza a nögyogyászhoz.ráadásul,holnap gyalog megyek uh-ra,mert a párom megy meloba,viszi a kocsit.azzal nem fogok ártani,ha gyalog megyek?10 perces ut,kb.
2009. dec. 3. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden egyes nap, amit a baba a méhedben tölt, csak használ neki. és minden egyes perc, amit függőlegesben töltesz, tovább tágítja a méhszájadat, és egyre közelebb hozza a szülés időpontját. Nem véletlen mondta az orvos, hogy amennyit csak lehet, feküdj.


Ha úszik a lakás a koszban, akkor úszik. El lehet hívni anyát, anyóst, barátnőt, hogy segítsen, most mutassák meg, mennyire állnak melletted. Én a 16. hétig feküdtem, hogy megmaradjon a baba, és egyáltalán nem érdekelt, hogy közben a szőnyegen vastag rétegben állt a morzsa. A férjem megtette, ami tőle telt, a lényeg a baba volt.

2009. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!