Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová tűnt az a kérdés, hogy...

Hová tűnt az a kérdés, hogy 24 hetesen a kismamának elfolyt a magzatvize, meg kellett szülnie a babát egy hét kórházi kezelés után, de a baba nem élte túl? Nem találom, ti sem? Vagy megint törölték?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, én voltam az aki leírtam neki hogy én is így jártam, viszont nem ez volt az eljárás. 22 hetesen elfolyt a magzatvíz nem is az összes, és kiderült hogy nyitva is voltam és a baba már a szülőscsatornába volt, nem fektettek még egy hétig, reggelig megkonzultálták hogy nincs mentség, és kaptam oxitocint megszültem, és nem adták oda eltemetni, hanem vitték a boncolásra. Vetélésnek számít nem halva születésnek kizárt hogy temették. Az is kizárt ha 2 napja volt temetése hogy nem írogat a GYK-ra az is biztos, 3 hetembe került legalábbis csak annyi hogy a fórumba amibe jártam felmenjek! Iszonyú lelki trauma, még beszélni se tudtam róla egy ideig. Nálam azért nem volt császár mert 22 hetesen még nem életképes, sőt úgy emlékszem már nem is nagyon élt, a másik meg a szülőcsatornába volt már :(
2014. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Milyen lelkületű az az ember aki kitalál ilyen történeteket? Nem fér a fejembe, és az se hogy mi a célja vele. Ennyire egyedül van, van pszichés betegségben szenved. Remélem olvassa, és elgondolkozik, mert ha így folytatja nagyot fog koppanni.
2014. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem az is fura hogy nem ez az első kérdés amiben azt a kérdést keresik.....
2014. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert sok ember izgult végig hogy mi fog történni, és kiváncsi rá, csak épp mindig eltűnik a kérdés.
2014. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélem igazad van és nem csak a kamukérdező emlékeztet minket. Bocsi kérdező de ezek után már nem is tudom mit higyjek.
2014. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem a kamukérdező vagyok.
2014. jan. 15. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!