Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szülhet egy nő, aki nem...

Hogy szülhet egy nő, aki nem is tudja, hogy terhes?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy cikket, hogy egy nő vesekő műtétre ment be a kórházba vesegörcsökkel és 2 óra mulva fiút szült. Állítása szerint nem tudta, hogy terhes...

Oké, bizonyos IQ szint alatt oké, de hát akkor is...

TEgyük fel menstruál végig, nem tudja

tegyük fel nincs rosszul, elkerüli minden tipikus terhes gon, oké, engem is elkerült minden

tegyük fel nem pisil többet nem fáj a melle, nálam sem volt ilyen

tegyük fel nincs viszere, nem ég a gyomra, nincs aranyere, nekem sem volt

tegyük fel nem hízik, én is csak 5 kgot híztam

tegyük fel nincs nagy hasa, láttam már szülés előtt álló nőt has nélkül

de hogy a mozgásra mit hisz? Mert akárhogy is nézzük, 20 hetet mozog ott bent a baba...

ha még nem is nehezül el, nem mozog nehezen, nem keményedik, de a baba mozog, könyörgöm. Arra mit hisz az ilyen nő?

Segítsetek megérteni

babám előtt sem hittem el, hogy ilyen van, de most a második terhességem végén még úgysem hiszem el, hogy valaki nem tudja, hogy terhes, csak egyszerüen fáj a hasa és bemegy szülni....

Vitát nem kérek, csak véleményeket!


2009. dec. 2. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Márpedig ilyen előfordulhat. Akinek gyakran vannak alhasi panaszai, bélmozgása, szélképződése és eszébe sem jut, hogy terhességre gndoljon, az könnyen összekeveri a kettőt. Még akkor is, ha már szült előtte. Többször előfordult ilyen a tudtuk szerint már a menopausa utáni, idősebb nőkkel, akikben fel sem merül, hogy terhesek lehetnek, emésztési problémákkal magyarázzák a tüneteket.
2009. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Számomra ez akkor is hihetetlen.

Több, mint 10 évig kűzdöttem komoly bélproblémákkal, de ez nem hasonlítható a terhességhez.

A bél nem mozog akkorákat, és főleg nem oylan erőteljesen , mint a baba...

2009. dec. 2. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az így várt gyerekek, szinte egyáltalán nem is mozognak.


Olvastam, olyan törénetet, egy terhes nő, aki doktornő volt, egyszerüen nem vette észre a terhességet. Ez nem csak azért lehet, mart valakinek alacsony IQ szintje, hanem ez pszichológia, egy fekete folt, amit nem vehet észre titok, tabu.

2009. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű az iq szint lehet a megoldás. Aki már értelmi figyatékos, az nem igazán tud odafigyelni ilyen dolgokra, azoknak elég az, hogy reggel felkelek-megmosom a fogam-reggelizek, mert korog a hasam, stb.

Egy olyannak aki fogyi, tuti nem esik le, hogy baba van benne. Én csak ezt tudom elképzelni, minden más kizárt.

2009. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na neeeeemár. :) Igaz, olyan lehet, hogy pszichésen nem képes feldoglozni az informásiót, de ez annyira hihetetlen számomra.
2009. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Számomra is hihetetlen. Ha valaki értelmes, okos, tudja mi történik...

Szívesen elbeszélgetnék egy ilyennel, hogy hogy történt...

2009. dec. 2. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

engem is megdöbbent :) első babámat város és olyan hihetetlen mikor kinyomja a kis sarkát és ott a hatalmas pukli, vagy átúszik az egyik oldalról a másikra és végig simizi belülről a pocimat. Nem hasonlítható semmihez :)


De van ilyen!!! anyósom ápolónő, pont ő volt mikor a következő hihetetlen történet megtörtént.

50pár éves nőci bement, hogy nagyon rosszul van, szerinte vakbélgyulladása van. Kikérdezte anyósom ugye, hogy fel tudja venni, 5 gyereke van, 7 hónapja klimaxol, amitől ugye nem jött meg neki, hőhullámai vannak, hízott sokat, stb...

pár óra múlva megszületett a 6. babája!!!


Hihetetlen! Tényleg az, napokig azon agyaltam, hogy ilyen nincs!!! és ami szomorú, hogy pont ezek a történetek végződnek úgy, hogy az a pici csoda a wc-ben, szemetesben vagy a hűtőben köt ki :((((((((((

T:)

2009. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.számomra is hihetetlen de nekem van/volt ismerösöm aki igy járt.hetente taliztunk a suliban nem vettünk észre rajta semmi de tényleg semmit.erre egyik sulis napon mondtak h nem jön többet suliba majd csak vizsgázni mert megszült.teljesen kiakadt mindenki hozza teszem kb az osztály 30 fővel rendelkezett csak nők voltunk és abbol nem kevésnek már családja is van.nagysokara egyszer taliztunk vele megkérdeztük h történhetet ez erre mondta h végig megvolt neki és azzal ment be a korházba h vakbélgyulladása van és ő is pár óra múlva megszülte a kisfiát.és teljesen makk egészséges.azon gondolkodtam mennyire jó lenne igy szülni nem idegeskedi végig ezt a 9hónapot és egyik pillanatról a másikra kezében tartja a babát.amugy nekem is furcsa ez az egész pláne igy h 28 hetes kismama vagyok és mindennap érzem a lánykám.sztem sem össze téveszthető semmivel.....
2009. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is gyakran mozogtak a beleim még terhesség elött jóval ugy mint akint egy óriásit rúg a gyerek,akár többször egymás után,de azt általában szél követi..hát talán csak szépiteni akarta a dolgot amiért nem járt vizsgálatokra?
2009. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen, és nem csak IQ-negatíoknál!

Egyik oka pl. a túlsúly (persze nem 10-20 kilóról van szó!)

Hormonális betegség, ami eltereli a figyelmet.

"bugyuta orvos", aki az első babát "váró" tudatlan kismamát meggyózi, hogy az alapbetegségei, és a bélpanaszai miatt érzi azokat a furcsa mozgásokat, és újabb gyógyszereket ír...

Ha ezek mind összejönnek, a műtét helyett egy kisbaba lesz a jutalom!

2009. dec. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!