Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szülhet egy nő, aki nem...

Hogy szülhet egy nő, aki nem is tudja, hogy terhes?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy cikket, hogy egy nő vesekő műtétre ment be a kórházba vesegörcsökkel és 2 óra mulva fiút szült. Állítása szerint nem tudta, hogy terhes...

Oké, bizonyos IQ szint alatt oké, de hát akkor is...

TEgyük fel menstruál végig, nem tudja

tegyük fel nincs rosszul, elkerüli minden tipikus terhes gon, oké, engem is elkerült minden

tegyük fel nem pisil többet nem fáj a melle, nálam sem volt ilyen

tegyük fel nincs viszere, nem ég a gyomra, nincs aranyere, nekem sem volt

tegyük fel nem hízik, én is csak 5 kgot híztam

tegyük fel nincs nagy hasa, láttam már szülés előtt álló nőt has nélkül

de hogy a mozgásra mit hisz? Mert akárhogy is nézzük, 20 hetet mozog ott bent a baba...

ha még nem is nehezül el, nem mozog nehezen, nem keményedik, de a baba mozog, könyörgöm. Arra mit hisz az ilyen nő?

Segítsetek megérteni

babám előtt sem hittem el, hogy ilyen van, de most a második terhességem végén még úgysem hiszem el, hogy valaki nem tudja, hogy terhes, csak egyszerüen fáj a hasa és bemegy szülni....

Vitát nem kérek, csak véleményeket!


2009. dec. 2. 14:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tényleg hihetetlen, de látom azért vannak ilyenek-nem tudatlanoknál is...

Ma megint megállapítottam, ahogy írta az egyik válaszoló is, milyen jó lenne megfeledkezni 9 hónapra a gondokról, félelmekről, nehézségekről.... a városban volt dolgunk, szétszakadtam mire hazaértem, úgy fájt már a hasam-na ez jó lenne, ha nem lenne:)

Amúgy férjem vetette fel, hogy az sem lehet semmi, hogy ilyenkor gyorsan mindent megvenni...ahol első baba.

2009. dec. 3. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!