Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlyos székrekedésre milyen...

Súlyos székrekedésre milyen homeopátiás gyógyszer való?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt is hetente 1x mentem wc-re, de akkor az az egy alkalom hetente nem tartott másfél óráig! Most viszont nagyjából addig tart és hetente csak 1x.. Amit már próbáltam: zabkorpa minden reggel 2 evőkanállal eszem hetek óta, joghurt, szilva, barack, dinnye valamelyike minden nap, gyógyvíz, nem tudom a nevét milyen tea, de speciálisan erre volt... Szóval már sokmindenen túl vagyok és semmi változás :( Van ötletetek még? Vagy valamilyen homeopátiás gyógyszer esetleg? Az orvosom rendes gyógyszert adott, de azt csak a legvégső esetben próbálnám ki...

12 hetes kismama


2008. júl. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Alumina 5ch (nincs székelési inger, nem kemény széklet is nehezen ürül)

Collinsonia 5ch (nagy darabos széklet nehezen ürül esetleg aranyeres vérzés)

Raphanus sativus niger 5ch ( erős felfúvódás, hasi görcsök)

2008. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én aszalt szilvát áztattam be este hideg vízbe, és reggelig hagytam állni, nekem bejött.A zabkorpára, műzlire nekem azt mondták, hogy rengeteget kell inni mellé, mert ha nem akkor pont forditott lesz az eredmény. Ha még nem próbáltad akkor szerintem próbáld ki a szilva áztatást. 17 hetes kismama
2008. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lakto Sevent(probiotikum) szedjél folyamatason az egész terhesség alatt,akkor kevésbé lesznek ilyen gondjaid.

Egyébként átmenetileg bármelyik székrekedésre való gyógyszert szedheted!

2008. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Én a Herbalife termékeit tudnám neked melegen ajánlani. Teljesen természet eredetű termékek, a baba fejlődésére is nagyon jó hatással vannak. Ezeket boltban nem tudod megkapni, csak például rajtam keresztül, mint független tanácsadó.
2008. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én minden reggel éhgyomorra bekapok egy evőkanál szilvalekvárt, eszek 2 őszibarackot, vagy nektarint, és napi 2-3 liter vizet iszom, így általában mindennap tudok wc-zni, van, hogy 1 nap kimarad. De azért sikerül. Szerintem próbáld ki!

2008. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!