Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig tart még a...

Szerintetek meddig tart még a járvány? Meddig lesz veszély, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tökmindegy ki oltat, ki nem, mindenki eldönti maga, de szerintetek meddig kell még ezzel foglalkozni? (bár ne kéne)
2009. dec. 3. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

nem sokáig nyugi.

Ha megnézed mindig van egy járvány a világon amitől félni kell.

Irok pár sort (érzékenyebb lelküeknek nem ajánlom olvasásra ezért elnézést) de:

Ez a természet ugymond természetes szelekciója. aki nem birja a kiképzést meghal. mindegy hogy nő ffi gyerek öreg vagy kismama. a vírust nem érdekli.

H1N1 ugyan. AIDS malária TBC Ebola. Listeriosis. Dengue láz. Rabies. E-coli sárga-láz, meningitis. Mind mind halálos. SOSE tudod melyik jön veled szembe az utcán.

Járványok mindig volt és lesznek is.

2009. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez a mostani H1N1 járvány várhatóan január-februárban fog tetőzni, mint általában a szezonális influenza-járványok is. Mire jön a tavasz és felmelegszik az idő, szépen visszahúzódik. Egyesek szerint ez összefüggésben áll a napsütéssel és a D-vitaminnal.
2009. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
kedves utolsó.bocsánat h belekérdezek a kérdésbe de biztos forrásból tudod h január februárba fog tetőzni a vírus.en ezen tépem magam mert én februarra vagyok kiírva és akkor már többet kell mennem kórházba stb....28 hetes km
2009. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem február-márciusig biztosan eltart. Most még durvulni fog, utána szépen lecseng és jön helyette valami más!
2009. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Húúú, már megint ez a kérdés!

6-8 hét általában egy influenzajárvány, kb. most fog tetőzni az országban, tehát elvileg újévre lecseng.

Nyugat-Európában már 1-2 hete tetőzött.

Februárban a "sima" influenza fog aratni.

Amúgy 150-160-an halnak meg az influenzától, minden évben, de erről nem papolnak annyit, mert már nincsen hírértéke.

Olyan,mintha pl. infarktusban halna meg valaki.

Influenzaszezonban mindennapos a haláleset, akár 2 is 1 nap.

2009. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Most azt hallottam a rádióban, hogy december végén - január elején fog tetőzni a járvány.

Aztán majdcsak elmúlik ez is.

2009. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem parázhatunk március-áprilisig is.A legfőbb baj most az időjárás.Lehetne sokkal hidegebb, pusztulnának a bacik...
2009. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval, kivételesen várom, hogy bejöjjenek a fagyok, mínuszok. Hadd pusztoljon a vírus.
2009. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

13:33-nak: orvosoktól hallottam, onnan veszem az infót. Kb erre lehet számítani, amikor a karácsonyi szünetről mindenki visszajön, és újból beindul az élet. nagyjából ugyanígy indult a vírus terjedése szeptemberben is az iskolákban.


A H1N1 abban különbözik a szezonálistól, hogy a fiatal, egészséges emberek sokkal veszélyeztetettebbek. Szezonális influenzában is meghal naponta 1-2 ember, nade idősek, betegek! Nem 24 éves, egészséges sportolók...

2009. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem vitatkozni szeretnék veled, de: az eddigi halálesetekben mindnél volt valami rizikófaktor!

A 24 éves fiatalember túlsúlyos volt, pl.

Előbbieknél pedíg 2 cukorbeteg, és a többieknél is krónikus betegségek voltak.

Ja, és as ajnálatos eset, a kismama, akiről, mint kiderült, nem kapott időben megfelelő kezelést, mert egyszerűen nem ment orvoshoz.

A tegnap kórházba került kismama is már 1 hete volt beteg, de a háziorvosa hazaküldte!

2009. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!