Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig tart még a...

Szerintetek meddig tart még a járvány? Meddig lesz veszély, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tökmindegy ki oltat, ki nem, mindenki eldönti maga, de szerintetek meddig kell még ezzel foglalkozni? (bár ne kéne)
2009. dec. 3. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Na, ezt rosszul tudod. A 24 éves fiatalember makkegészséges volt, sportoló volt. A 18 éves, fogyatékkal élő fiú volt túlsúlyos.
2009. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
2009. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

De ha túlsúlyos is volt, akkor mi van???Én is 42-es méretet hordok, ha bármibe belepusztulok 28 évesen, az azért lesz?Mert ha még szívbeteg lett volna!Mo-n minden 3. ember túlsúlyos.

Sajnos ez nem vigasztalja a családját, akiknek el kell temetni...

Most kezdjek el fogyókúrázni :-)

2009. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy meddig tart, de sokan azt várják, ha majd fagy lesz, akkor enyhül. Ez nem biztos, hogy igaz. Általában a szezonális influenza a legnagyobb mínuszokban szokott tetőzni. Tavaly január közepén volt a kórházakban szezonális infl. miatti látogatási tilalom. Az influenza pont a hidegben, nyálkás időben virul. Ez csak egy laikus észrevétele.
2009. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
A túlsúlyosok valóban valamiért a veszélyeztettek körébe tartoznak, első körben oltandók és ingyen kapják a vakcinát. Úgyhogy vagy fogyózz vagy oltasd be magad.
2009. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1 hete kérdeztem ugyanezt. Majdnem mindenki azt írta, hogy amíg el nem fogy az oltóanyag, mert ez csak marketing. Most már másképp gondoljátok? Én is februárban szülök, januárban lesz a csúcs, állítólag. Pont amikor hetente kell járnom a kórházba. Remek.
2009. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem december második felétől hetente kell majd járnom, de már készülök maszkkal. Tudom, hogy nem nyújt biztos védelmet, de valamennyi kórokozót azért távol tart majd tőlem. A bevásárlást a férjemre bízom, az idén még a faválasztásba sem szólok bele inkább, csak hogy ne kelljen tömegbe menni.

Gyakori kézmosás, fertőtlenítés, szánkhoz nem szabad nyúlni, és hátha megússzuk.

De aki nagyon fél, inkább oltasson, mert az idegeskedés is árt.


A HiNi járvány lehet, hogy lecseng, de ha jön a szezonális influenza, összekeveredhetnek, nem? Erről is szóltak már hírek, de persze jó lenne, ha nem így történne, hanem tavaszra elfelejthetnénk ezt az egészet.

2009. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2009. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!