Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaruha mosásával kapcsolatba...

Piroska és a farkas kérdése:

Babaruha mosásával kapcsolatban tanács?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem kimosni a babaruhákat, a legkisebb bodykat. Éshát elkövettem azt a hibát, h bár megvettem az illatanyagmentes babamosószert, a hozzá való öblítőkoncentrátumot higítatlanul adagoltam a mosáshoz. Elvileg babáknak való, de most, ahogy szárad, szinte bántóan erős illatuk lett a ruháknak. Szerintetek ha most újra kimosom, öblítő nélkül, akkor kimegy belőle ez az erős illat?
2014. jan. 22. 17:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Az ecetes öblítésnél az ecetet nem lehet rögtön már az elején beönteni a gép megfelelő rekeszébe? csakmert vki írta, h a mosás végén adja hozzá.
2014. jan. 23. 19:02
 12/12 anonim ***** válasza:
én az elején berakom az öblítős rekeszbe. Vagyis megvárom, amíg a mosóporos részbe már nem nyomatja a vizet (öblítőnél is megvártam, hátha viszi magával vagy valami, mondjuk a dobba teszem a mosóport kis tartályba..). Úgyhogy teljesen jó, hogy ha már az elején bele teszed.
2014. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!